ABD eski Hazine Bakanının övgü ile bahsettiği kripto para!

ABD eski Hazine Bakanı için en gözde kripto para adayı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD Hazine Bakanlığı’nın eski üst düzey yöneticilerinden önemli bir isim, bu kripto para ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu!

Eski ABD Hazine Bakanı için en gözde kripto para: XRP

Eski ABD Hazine Bakanı Rosie Rios, dün (26 Eylül 2021) Twitter üzerinden XRP‘nin kullanım durumuna yönelik övgü dolu sözler söyledi.

Eski ABD Hazine Bakanı için en gözde kripto para

Rios tweetinde, Ripple’a bağlı dijital para biriminin sınır ötesi ödemeler için kullanıldığını ve bu kullanım durumunun da XRP’yi, çoğunlukla spekülasyon için uygun olan diğer kripto paralardan ayırdığını iddia ediyor.

Adı milyarlarca ABD doları değerindeki banknotlara basılan eski maliyeci, Çin’deki bugüne kadarki en şiddetli kripto para yasağının da bir şekilde XRP’yi diğerlerinden ayıran bu farkı gözler önüne sereceğine inanıyor.

https://twitter.com/RosieRios/status/1442211127123845127?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1442211127123845127%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fformer-us-treasurer-praises-xrp-while-dismissing-other-cryptocurrencies

Daha önce KoinMedya olarak söylediğimiz gibi; San Francisco merkezli şirket, mayıs ayı başlarında Rosie Rios’u yönetim kuruluna dahil etti.

Eski hazine bakanının isminin şu anda Ripple’ın maaş bordrosunda geçtiği göz önüne alındığında, elbette XRP hakkında söylediklerinin altında gizli bir niyet aramak da gayet doğal.

Nitekim, Rios’un mayıs ayında yönetim kuruluna katıldıktan sonra yaptığı açıklama da bu niyeti anlamamız için yeterli.

“Kariyerimi, yeni ve yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlayan finansal katılıma adadım. Ripple, ödemeleri küresel olarak kolaylaştırmak için önemli ve meşru bir rolde kripto para biriminin nasıl kullanılacağına dair en iyi çözümler sunan örneklerden biri. Blockchain ve kripto, gelecekte küresel finansal sistemlerimizin temelini oluşturacak.”

Bu arada Kraken CEO’su Jesse Powell, Rios ve Ripple arasındaki ilişkiye üstü kapalı olarak vurgu yaptı ve son zamanlarda XRP’yi parlatmak için yapılan çabalara yanıt olarak da şunları söyledi:

“Bu politikacıların bazılarının fikirlerini nereden aldığını merak ediyorsanız, söyleyeyim: Hepimiz aynı takımda değiliz ve hepimizin hedefleri de aynı değil. Bunu unutmayın.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
ABD eski Hazine Bakanının övgü ile bahsettiği kripto para!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.