Elrond eGold (EGLD) artık eToroX’ta!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Global Payments uygulamasının kısa süre önce duyurulmasının ardından, Elrond eGold (EGLD) eToroX’ta listeleniyor

Mevcut merkeziyetsiz ağlar üzerinden işlem hacmi ve iletim hızında 1000 kat iyileştirme sağlamak için tasarlanmış internet ölçekli blockchain Elrond, token eGold’un eToroX’ta listeleyerek eToro ekosisteminde bulunan kripto para birimleri listesine katılacağını duyurdu.

eToroX, eToro’nun profesyonel kripto para borsasıdır. Kurumsal düzeyde kripto ticaret topluluğu için tasarlanan ve üretilen eToroX borsası, oldukça etkili, güvenilir ve güvenli bir kripto ticaret çözümüdür.

eToro, hisse senetleri, emtialar, forex ve kripto para piyasalarında işlem yapabilen 15 milyondan fazla kullanıcıya dijital varlık yönetimi hizmetleri sunan, hızla büyüyen 2,5 milyar dolarlık bir unicorn şirketidir.

En son 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yeni fiyat rekorlarına ulaşan Bitcoin’e kurumsal ve perakende yatırımcıların ilgisindeki son artışla beslenen, hızla olgunlaşan kripto para piyasalarının 1 trilyon dolarlık küresel hacmi kolayca aşması ve ardından gelişmeye devam etmesi bekleniyor.

Bu durum, eToro’yu 12 aylık bir aradan sonra yükselen piyasa fırsatından yararlanmaya ve kripto para birimi portföyünü genişletmeye teşvik etti.

Elrond, herkese açık testlerde saniyede 263.000 işlem gerçekleştirerek saniyede 15.000’den fazla işlem sunabilen ve ilk gerçek ölçeklenebilir parçalama mimarisi çözümünü sunan halka açık bir blockchaindir.

Şu anda en iyi iki kripto para birimi olan Bitcoin’in saniyede yaptığı 7 işlem ve Ethereum’un saniyedeki 14 işlemiyle karşılaştırıldığında, Elrond, geniş bant internetin ilk günlerine benziyor.


Elrond, geçtiğimiz günlerde, 31 Ocak’ta yapılması planlanan Maiar adlı dijital cüzdan ve küresel ödeme uygulamasının lansmanını da duyurdu.

Maiar aracılığıyla Elrond, kriptoya ek olarak, PayPal, Venmo ve Google Pay ile aynı özellikleri kademeli olarak sağlamayı hedefleyen, herhangi bir kişisel bilgi toplamadan ve daha düşük sabit ücretler ile çok daha fazlasını sunmayı amaçladığı için, hızlandırılmış bir büyüme dönemi için konumlandırıldı.

Elrond Network’ün CEO’su ve Kurucusu Beniamin Mincu, “Bitcoin, geçen 10 yıllık süreçte kripto para birimlerinin güvenli olduğunu ve internet ekonomisinde önemli bir amaca hizmet edebileceğini kanıtladı. Elrond, internet ölçeğinde blockchain performansı sunan yeni bir öncü ve piyasaya girecek milyarlarca insana blockchain alanına getirmeyi hedeflediğimiz Maiar adlı uygulamayı sunuyoruz. “

Elrond’un kripto para birimi eGold, eToroX kripto para borsasında satışa sunulacağı 23 Aralık Çarşamba günü eToro ekosisteminde görücüye çıkacak.

Elrond hakkında

Elrond, veri hacmi ve işlem hızında 1000 kata varan iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanmış internet ölçekli bir blockchaindir. Bunu başarmak için Elrond, iki önemli yenilik sunar: yeni bir Uyarlanabilir Durum Paylaşma mekanizması ve hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirliği sağlayan Güvenli Teminat Kanıtı (PoS) algoritması. Böylelikle Elrond, 6 saniyelik gecikme ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 15.000’e kadar işlemi (TPS) işleyebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışır.

Daha fazla bilgi edinmek için www.elrond.com adresindeki Elrond web sitesini ziyaret edin.

Telegram’da Elrond’a katılın: https://t.me/ElrondNetwork

Elrond’u Twitter’da takip edin: https://twitter.com/elrondnetwork

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Elrond eGold (EGLD) artık eToroX’ta!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.