Loading...
btc
BTC
0.3%
Bitcoin
66.241,10 USDT
eth
ETH
2.28%
Ethereum
3.561,22 USDT
bch
BCH
1.47%
Bitcoin Cash
429,08 USDT
xrp
XRP
1.7%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
1.56%
Litecoin
78,82 USDT
bnb
BNB
0.76%
Binance Coin
607,89 USDT
sol
SOL
1.03%
Solana
144,53 USDT
avax
AVAX
-0.26%
Avalanche
30,21 USDT
ada
ADA
-0.14%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.94%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.34%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.46%
Shiba Inu
0,00 USDT

Elrond tabanlı Cantina Royale: Free-To-Play & Play-To-Earn Metaverse Arcade ile 1 milyar oyuncuyu hedefliyor

Elrond Tabanlı Cantina Royale
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Vaduz, Lichtenstein, 22 Haziran – Ödüllü Unity oyun motorunu temel alan taktik nişancı Cantina Royale, Elrond Network internet ölçekli blokzincirine dayalı Web3 Free-To-Play ve Play-to-Earn Metaverse bileşenlerini duyurdu.

 

Oynaması ücretsiz (Free-to-play) çapraz platformlu taktik aksiyon nişancı oyunu, bu yaz lansmanından hemen sonra türünün zirvesinde yer almaya hazır güzel grafikleri ve heyecan verici oynanışı destekliyor.

Elrond Tabanlı Cantina Royale

Kusursuz bir blokzincir çerçevesi aracılığıyla entegre edilen NFT oyun içi varlıkları gibi Web3 öğelerinin eklenmesiyle Cantina Royale, bir sonraki milyar oyuncuyu yeni nesil birlikte çalışabilir dijital maceralarına taşımaya hazır.

 

Cantina Royale & Verko’nun Kurucusu Koby Menachemi: “Karakterleri ve öğeleri NFT’lere dönüştürmenin ve oyunculara değer yaratmak ve değiş tokuş etmek için yeni mekanizmalar vermenin zamanı geldi. Sürücüler becerilerini geliştirirken, bir yarıştan diğerine daha fazla heyecan katarak, gerçek dünyadaki yarış ekiplerinin arabalarını nasıl yükselttiği olacak. Bu tam olarak Cantina Royale’in NFT sahipleri ve oyuncular arasında kurduğu ilişki türüdür.” dedi

 

Elrond blokzincirinin üzerine inşa edilmiş Verko Metaverse deneyim çerçevesi tarafından desteklenen Cantina Royale, oyuncuların NFT karakterleri ve dijital varlıklar gibi Web3 bileşenleriyle güçlendirilmiş yeni bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlar ve yeni özelliklerle zengin bir değer yaratma motorunun ve yinelenen gelir akışları kapısını açar.

 

Çerçeve, cüzdanlar ve hesaplar gibi blokzincir araçları kurmayı ortadan kaldırır. Böylece tüm oyuncular, blokzinciri oyunlarının benimsenmesini engelleyen bu “kripto” engelini otomatik olarak geçecekler.

 

Elrond Ağının üzerinde bir Oyun API katmanı olarak tasarlanan Verko çerçevesi, oyun stüdyolarının oyunlarını yalnızca birkaç satır kod kullanarak internet ölçeğinde blokzinciri yetenekleriyle güçlendirmelerini sağlar. Oyunları Web3 seviyesine yükseltmek artık oyun geliştirme kaynaklarını tüketmeden mümkün.

 

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu “Cantina Royale, yeni nesil oyunlar, deneyimler ve ekonomilerin bir parçasıdır. Blokzincir oyununu mevcut yapısının dışına ve ana akıma taşıyacak olan gelgitteki ilk dalga.” dedi.

 

Cantina Royale, Cantina Royale Tokeni (CRT) Temmuz ayında Maiar Launchpad’de piyasaya sürecek. Cantina Royale, Elrond ve Mechanism Capital liderliğindeki yatırım turunda 4,5 milyon dolar fon topladı. Diğer yatırımcılar arasında Crypto.com, Morningstar Ventures, Animoca Brands, Skynet EGLD Capital, GBV Capital, Good Games Guild, Chingari ve daha fazlası yer alıyor.

 

Elrond Hakkında

Elrond, verim ve işlem hızında 1000 kat kümülatif iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanmış yeni bir blokzincir mimarisidir. Bunu başarmak için Elrond iki önemli yenilik sunar: Adaptive State Sharding Mekanizması ve Secure Proof of Stake (PoS) Algoritması, hızlı, verimli ve güvenli bir konsensus mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirlik sağlar. Böylece Elrond, 6 saniyelik gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 15.000’den fazla işlemi (TPS) işleyebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışır.

 

https://elrond.com

 

Cantina Royale Hakkında

Onlarca yıllık ortak deneyime sahip 15 kişilik bir ekibin ürünü olan Cantina Royale, oyun tasarımcısı Dan Bojan ve geliştirici Paul Szanto tarafından yönetiliyor. Bojan daha önce Angry Mob Games ile Predators, Alien vs. Predator ve Muffin Knight gibi başarılı projelerde çalışmıştı. Ayrıca sanal gerçeklik ve Android konsol projelerinde Facebook, Google ve Valve ile işbirliği yaptı. Bu arada Szanto, Phenomenon Games’in mühendislik başkanı ve Gameloft ve Angry Mob Games için büyük oyun projelerinde çalıştı.

 

https://cantinaroyale.io/

 

Medya İletişim:

Dan Voicu, Head of Communications at Elrond Network

[email protected]

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.