1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Twitter’ın en büyük hissedarı olan Elon Musk’tan Dogecoin önerisi!

Twitter’ın en büyük hissedarı olan Elon Musk’tan Dogecoin önerisi!

Twitter’ın en büyük hissedarı olan Elon Musk’tan Dogecoin önerisi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Twitter’ın %9,2 hissesini alarak en büyük hissedar olan Elon Musk’tan Dogecoin önerisi geldi. Detaylar haberimizde.

Twitter’ın en büyük hissedarı olan Elon Musk’tan Dogecoin önerisi!

Kripto para piyasasında yakından takip edilen Tesla’nın ve SpaceX’in sahibi milyarder iş insanı Elon Musk’ın geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile Twitter’ın %9,2’lik hissesini satın aldığını ve şirketin yönetim kurulunda olduğunu açıkladı.

Yapılan açıklamanın ardından Önümüzdeki aylarda Twitter’da önemli iyileştirmeler yapmayı planladığını söyleyen Elon Musk’tan ilk öneri geldi. Musk, Twitter Blue abonelik hizmetinde değişiklik çağrısında bulundu ve hatta Dogecoin’de ödemeye izin verilmesini teklif etti.

İlgili: Dogecoin nedir, geleceği nasıl?

Musk, Twitter’da Twitter Blue’ya kaydolan herkes bir kimlik doğrulama onay işareti almalı dedi ve belki de Dogecoin’de bir ödeme seçeneği olmalı dedi.

Temmuz 2021’de başlatılan Twitter Blue, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki müşterilere sunuluyor. Kullanıcılara, 30 saniyelik bir düzenleme işlevi, tweet’leri işaretleme yeteneği veren hizmetin aylık ödemesi 3 dolar.

İlgili: Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini

Elon Musk, Dogecoin’e verdiği açık destekle biliniyor. Dünyanın en zengin insanı olan ünlü milyarder yakın zamanda Tesla’nın bazı yedek parçalarının Dogecoin ile satışına onay vermiş ve Dogecoin Tesla sitesinde bir ödeme seçeneği olarak eklenmişti. 2021 yılında esen Doge rüzgarının arkasındaki en önemli güçlerden biri olan Elon, SNL’de yaptığı açıklamalar ile Doge taraftarlarının tepkisini çekmişti.

Dogecoin, bugünün en çok kazandıranları arasındaydı. Meme kripto para, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,1555 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %9 değer kazanan DOGE, 20,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 11’inci varlığı.

Günlük Dogecoin (DOGE) fiyat hareketleri

Dogecoin Twitter’ın en büyük hissedarı olan Elon Musk’tan Dogecoin önerisi!

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: