1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk’ın son tweet’i için İngilizce bilmeye gerek yok: Ama hangi kripto paraya işaret etti?

Elon Musk’ın son tweet’i için İngilizce bilmeye gerek yok: Ama hangi kripto paraya işaret etti?

Elon Musk’ın son tweet’i için İngilizce bilmeye gerek yok: Ama hangi kripto paraya işaret etti?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk, kripto para piyasalarında etkili olmaya devam ediyor. Musk’ın öyle bir tweet attı ki herkes kendine bir pay çıkarıyor.


Elon Musk hangi kripto paraya işaret etti?

60 milyonun üzerinde takipçisi olan ABD’li ünlü girişimci Elon Musk, yeni haftaya yeni bir kripto para tweet’i ile merhaba dedi. Musk öyle bir tweet attı ki hangi kripto parayı işaret ettiği konusunda kafalar karışık. Shiba, Doge, Floki, Teddy ve birçok kripto para yatırımcıları bu tweet’i üzerine alındı. Ancak bir gerçek var ki hepsi de değer kazandı.

Aşağıda Elon Musk’ın tweet’ini görüyoruz. Bu tweet’i çözmek için İngilizce bilmeye gerek yok.

https://twitter.com/elonmusk/status/1449862940610514954

Shiba yatırımcıları, Elon Musk bu tweet’ini üzerine aldılar ve tweet’in ardından Shiba %20’lik değer kazandı. Aşağıda Shiba fiyatlarındaki saatlik değişimi görüyoruz. Türkiye saatiyle 18.10.2021 sabah 01:00’da atılan tweet’e Shiba fiyatlarının gösterdiği tepkiyi görüyoruz.

hangi kripto Elon Musk’ın son tweet’i için İngilizce bilmeye gerek yok: Ama hangi kripto paraya işaret etti?

Ancak tweet’teki şekli bir köpekten ziyade ayıya benzetenler de var. Bu konuda TEDDY yatırımcıları tweet’in kendileri ile alakalı olduğunu düşünüyor. Aşağıdaki grafikte ise Teddy fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Elon Musk’ın tweet’ine Teddy de olumlu tepki gösterdi.

Elon Musk’ın son tweet’in

Peki Dogecoin yatırımcıları ne düşünüyor? Ne de olsa Elon Musk, kendisine Dogefather unvanını takmıştı. Aşağıdaki grafikte ise Doge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Doge’deki değer artışının daha belirgin olduğu göze çarpıyor.

Elon Musk’ın son tweet’in

Ancak bize göre Elon Musk’ın tweet’indeki resim ne köpeğe ne de bir ayıya benziyor. Biz resmi daha çok tavşana benzetiyoruz. Tavşan (Rabbit) ismi ile CoinMarketCap’te listelenen 3 kripto para dikkat çekiyor: Moon Rabbit (AAA), MoonRabbit (MOONRABBIT) ve Rabbit Finance (RABBIT). Bu 3 kripto para da CoinMarketCap’te oldukça geri sıralarda listeleniyor. Ancak bu kripto paraların değerinde olağan üstü değer artışları dikkat çekiyor. Oranlar aşağıda belirtiliyor.

Rabbit Finance (RABBIT): %200

MoonRabbit (MOONRABBIT): %280

Moon Rabbit (AAA): %13

İlgili!

En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Güncel Dogecoin fiyat tahmini: Dogecoin kaç Dolar olur?


Total
0