1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Electroneum (ETN) teknik analiz ve fiyat tahmini

Electroneum (ETN) teknik analiz ve fiyat tahmini

Electroneum (ETN) teknik analiz ve fiyat tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Electroneum 2019 fiyat tahmini neyi gösteriyor. Electroneum’un en büyük özelliği mobil cihazlardan çıkarılabilmesidir. Ancak fiyat konusunda son dönemde iyi performans sergilemiyor. Bundan dolayı iyimser tahminlerle birlikte, negatif tahminler de var.


Electroneum 2019 fiyat tahmini

Kripto paralarla ilgili çok fazla tahmin yapılıyor ve yatırımcılar da işlem stratejilerini belirlemek için bu tahminlerden faydalanıyor. Electroneum da yaklaşık iki yıldır piyasada olan bir kripto para birimidir ve yatırımcılar da uzun dönemde getirisini merak ediyor.

Electroneum (ETN) nedir?

Electroneum, İngiltere’de geliştirilen bir kripto paradır ve özellikle de mobil cihazlarda çalışmak için tasarlanmıştır. Bu blockchain, cep telefonu uygulamaları ile kolayca çıkarılmak üzere geliştirilmiştir. Bununla da kitlesel benimsenme olasılığını artırmak amaçlanmıştı.

İlgili: Bitcoin boğa koşusundan yararlanamayan altcoinler: Electroneum, Rchain ve Metahash

Electroneum, 14 Eylül 2017 tarihinde düzenlenen ICO satışı sırasında piyasaya sürülmüştü. Diğer kriptolarla kıyaslayınca orta bir performans sergilemişti. Diğer kriptolar Electroneum’la kıyasla yatırımcılarına daha iyi kazanç sağladı. Ancak Electroneum özellikle de mobil olarak çıkarılma özelliğinden dolayı yatırımcıların ilgisini çekiyor.

ETN coin şu an yüzde 8.73 düşüşle 0.004191 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki mevcut miktarı 9,489,684,444 ETN olan bu kripto paranın piyasa değer ise 39,773,224 dolardır. Electroneum, CoinMarketCap’de 123. sırada yer alıyor.

Birkaç gün önce yaşanan hareketlilikte ETN yatırımcıları için bir ümit doğmuştu. ETN şu an yavaş bir düşüş yaşıyor ve bundan dolayı da yatırımcıların ilgili azalıyor.

İlgili: Bitcoin’in 100.000 dolara çıkması altcoinleri öldürür mü geliştirir mi?

Birçok yatırımcı ETN’nin sadece kısa dönemde getiri sağlayacağını, uzun dönemde kalkınma için sürdürülebilirlikten yoksun olduğunu düşünüyor.

Bu açıdan 2019 için Electroneum fiyat tahmini iyi görünmüyor. Ancak yine de ETN konusunda iyimser olanlar da var.

US Lifted sitesi, Electroneum fiyatının 2020’nin başında 0.812 dolar civarında olacağını ve artmaya devam ederek Aralık 2020’de 1.10 dolara ulaşacağı yönünde tahmini dile getiriyor.

CoinLiker’in ise uzun vadeli teknik analizi sonucu 2023 itibariyle ETN fiyatının 2.44 dolara ulaşma ihtimali olduğunu kaydediyor.

Tabii bu iyimser tahminlerle birlikte bir de ETN için sıfırı göreceği tahminleri de yapılıyor. Bunlardan biri Walletinvestor.com’a ait. Walletinvestor negatif bir tahmin yaparak, Electroneum’un yüksek risk içeren bir yatırım olduğunu ve yakında 0.00 dolarla çöküş yaşayacağını iddia ediyor.

Kaynak