1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Doğru kripto tahminiyle ünlü yatırımcının stratejisi bu 3 altcoin üzerine

Doğru kripto tahminiyle ünlü yatırımcının stratejisi bu 3 altcoin üzerine

Doğru kripto tahminiyle ünlü yatırımcının stratejisi bu 3 altcoin üzerine
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Mevcut kripto para ayı piyasasının dip yapmasını doğru bir şekilde tahmin eden bir yatırımcı, bir sonraki Bitcoin boğa rallisini belirleyecek 3 önemli faktörü açıkladı. Ayrıca gelecek yatırım planlarını bu 3 altcoin üzerinden geliştirdiğini söylüyor. Ünlü ismin açıklamalarının ayrıntılarına bakalım.


Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü yatırımcı, bir sonraki kripto rallisi için 3 faktörü açıkladı

Girişim sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından olan yatırımcı Chris Burniske, Twitter’de 250.000 takipçisine yaptığı açıklamada, bir sonraki kripto para boğa döngüsünü tetikleyecek birkaç etken olduğunu söylüyor. Bunları şöyle açıklıyor:

“Bir sonraki ralli için önemli katalizör konular:

1) Blockchain köprüler ve çok chainli hizmetler
2) Yapay zeka (AI) ile blockchain buluşması
3) Uygulama chainler ve sektör chainler”

Burniske ayrıca, bir blockchain’deki verilerin kullanılabilirliği konusunda fikir birliği sağlayan ve depolayan veri kullanılabilirliği katmanlarından veya sistemlerinden de bahsediyor. Ünlü yatırımcı aynı zamanda eski bir ARK Invest analisti.

İlgili – Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatında yükseliş bekliyor

Yeni Ethereum hard forku Şanghay için tarih açıklandı!

Bu katalizörlerden başka Burniske aynı zamanda şu an Ethereum (ETH) konusunda boğa olduğunu da söylüyor. Hem ABD Doları (USD) hem de Bitcoin (ETH/BTC) paritelerinde. Özellikle Ethereum’un Shanghai güncellemesinden sonra ETH/BTC paritesinde kırılma beklediğini belirtiyor. Bu güncelleme, ETH stake yapanlara buradaki coinleri stake’ten alma imkanı sağlayacak. Shanghai güncellemesinin gelecek ay olması bekleniyor.

İlgili – Ethereum fiyatında 1.500 dolar desteğinde kritik hareketlilik: Güncel ETH teknik analizi

SOL ve ATOM için de iyi konuşuyor

Burniske aynı zamanda Solana (SOL) fiyatının da Ethereum benzeri fırsat sunabileceğini belirtiyor. Aynı zamanda geçen ay verdiği röportajında Cosmos (ATOM) konusunda da iyi konuşmuştu. Şöyle diyor:

“Eğer Ethereum’dan sonra seçmen gerekseydi bir sonraki coin Solana olurdu.”

Son ayı piyasasında stratejisini BTC ve SOL üzerine kurduklarını söyleyen ünlü yatırımcı, şimdi ise aynı şeyi SOL ve ATOM ile ilgili yaptıklarını söylüyor. Geleceğe yönelik yatırım planlarını ETH, SOL ve ATOM üzerine kuruyorlar.

İlgili – İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.