1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!

Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!

Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yakından takip edilen bir analist, Bitcoin ile ilgili önemli bir uyarı yapıyor. Buna göre lider kripto para yön değiştirme formasyonu oluşturuyor olabilir. Analistin uyarısının ayrıntılarına bakalım.


Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!

Kripto para topluluğunun Rekt takma adıyla tanıdığı analist, Youtube’da 45.500 abonesine Bitcoin ile ilgili önemli bir uyarıda bulunuyor. Buna göre, lider kripto BTC, son iki haftada 24.000 dolarda direncini kırmada başarısız olarak düşüşe devam edeceğinin onayını vermiş oldu. Şöyle açıklıyor:

“Şimdi geri itilmesinin ve aynı zamanda düşüşe devam edeceğinin doğrulamasını gördük. Düzeltmenin burada sona ereceğini düşünmek çok daha zor hala geldi. Çünkü bu kırılmanın onayı daha yeni geldi. Yani düşüşün burada durduğunu söylemek için henüz çok erken.”

İlgili – Bitcoin fiyatında toparlanmayı engelleyen kritik çizgi: Güncel BTC teknik analizi

Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!

Kaynak: Rekt / YouTube

Ünlü analiste göre, Bitcoin 21.000 dolar civarında sıçrama yaparak sadece lower high yapı oluşturacak. Eğer BTC onun bahsettiği gibi devam ederse, Bitcoin burada baş ve omuzlar formasyonu oluşturabilir. Bu teknik formasyon yön değişimine işaret ediyor. Böylece boğalar fiyatı daha yüksek seviyelere taşımada başarısız olacak.

“Şu an izleyeceğim senaryo bu. Burada daha fazla düşüş bekleyeceğim. Yani 21.000 dolar bölgesine biraz daha düşüş. Eğer olursa, o zaman senaryonun işlemeye başladığı ile ilgili daha fazla işaret alacağız.”

Rekt, bu baş ve omuzlar formasyonu sonucu Bitcoin fiyatının 18.000 doları ziyaret edebileceğini söylüyor. Buradaki yükselen trend çizgisi BTC fiyatına destek sağlayabilir.

İlgili – Bitcoin için sırada ne var? İşte, ünlü analistin açıkladığı kesin işaretler

Bitcoin şu an 21.817 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda çok az değer kazandı.

İşte, analistin ilgili açıklamaları yaptığı yeni videosu:

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: