1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin

İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin

İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük Ethereum balinalarının 4 favori altcoini var. Bir balina ise sadece bir ayda 10.200.003.377.266 SHIB biriktirdi. En büyük ETH balinaları ile ilgili önemli verilere bakalım.


İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin

Kripto para piyasasında balina olarak adlandırılan büyük bir yatırımcı, Shiba Inu eko sistemini kasıp kavuruyor. Bu balina en çok SHIB coine sahip olan yatırımcılardan biri. Derin ceplere sahip bu yatırımcı, son bir ayda dudak uçuklatan miktarda Shiba Inu coin biriktirdi. Öyle görünüyor ki bu balinanın en çok ilgi gösterdiği kripto para, meme coin Dogecoin’in (DOGE) en büyük rakibi SHIB.

Blockchain hareketlerini izleyen WhaleStats platformunun son verilerine göre, kime ait olduğu bilinmeyen bir kripto cüzdan, son bir ayda 10.200.003.377.266 SHIB coin biriktirdi. Bu kadar kripto para mevcut piyasa değerinden 131 milyon dolar ediyor.

İlgili – Kripto analistten Bitcoin uyarısı: Bu ayı yön değiştirme formasyonuna dikkat!

WhaleStats aynı zamanda şuna da dikkat çekiyor. Söz konusu balinanın cüzdanında, son bir ayda çok büyük birikim yapmadan önce sadece 3.900 dolar değerinde kripto para vardı.

İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin

Kaynak: WhaleStats

Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin: SHIB, LINK, UNI ve MANA

WhaleStats verilerine göre, Ethereum (ETH) ağındaki en büyük 5.000 balinanın en çok sahip olduğu altcoin Shiba Inu. Tabii stabil coinler ve ETH’nin kendisini hariç tutarsak. Şunu kesin olarak söyleyebiliriz. Ethereum balinalarının en çok sevdiği kripto para SHIB. Balinaların favori coinler listesinde SHIB’den sonra oracle ağı Chainlink (LINK), merkezsiz borsa (DEX) Uniswap (UNI) ve sanal dünya blockchain ağının coini Decentraland (MANA) var.

WhaleStats’ın verilerine göre, en büyük 5.000 balinanın Cumartesi günü en çok satın aldığı coin SHIB. Buna bir de stabil coinler ve Wrapped Bitcoin (WBTC) de eklenebilir.

İlgili – Dev Bitcoin balinası 11 yıl sonra uyandı: İşte, inanılmaz kazancı

Balinaların SHIB biriktirmesinin önemli bir sebebi var. Kripto topluluğu merakla Shibarium’un çıkmasını bekliyor. Shibarium, Polygon (MATIC) benzeri bir ölçekleme çözümü ve Ethereum üzerinde kuruldu. Böylece ağın daha verimli çalışmasına yardımcı olacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: