Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten önemli kripto para açıklaması

Ünlü analistten Bitcoin ve kripto uyarısı ile 2 coin yorumu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğru tahmini ile ünlü analist, Bitcoin’de kritik bir seviyeye dikkat çekerek kripto para traderlere bir uyarıda bulunuyor. Ona göre yükselişin kilit anahtarı bu seviyede. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten kritik aylık kapanış öncesi önemli kripto para açıklaması

Kasım 2022’de fiyat dip yaparken 16.000 dolardan Bitcoin alan analist, 25.000 dolar civarında bu coinleri satarak kazanç elde etmişti. Doğru tahmini ile ünlü bu analist şimdi de 23.000 dolar civarında yeniden BTC aldıktan sonra kripto para piyasası ile ilgili güncel durumu değerlendiriyor.

Weekly Roundup’ın yeni yayınına katılan DonAlt takma adlı analist, kripto para piyasası için kritik anın, yani aylık BTC kapanışının yaklaştığını söylüyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı kritik 23.300 dolar desteğini koruyabilecek mi? Güncel BTC teknik analizi

Güncel Bitcoin teknik analizi: BTC fiyatı ne olur?

Analiste göre, Bitcoin fiyatı aylık direnç olan 23.291 doların üzerinde kapanış yapmaya çok yakın. Bu da şu anlama gelecek: BTC’nin 2023 yılı rallisi henüz bitmedi. DonAlt şöyle açıklıyor:

“Eğer aylık direncin üzerinde kapanış yaparsak, gelecek ay işler karışır. Ancak genel olarak BTC’nin yeniden yükselmesini bekleyeceğim. Yani mevcut pozisyonumdan dolayı çok mutlu olacağım.”

Ünlü analist, çok yüksek kaçırma korkusundan dolayı yeniden piyasaya giriş yaptığını da söylüyor. Aynı zamanda kısa vadede hala BTC konusunda yükseliş beklediğini de açıklıyor. Bundan dolayı 23.000 dolardan yeniden Bitcoin satın almıştı.


İlgili – Balinalardan dev Bitcoin ve Ethereum transferleri: Ne amaçla?

Ama eğer Bitcoin bir kez daha 23.000 doların altına sarkarak kritik kısa vadeli 22.500 dolar desteğine yönelirse o zaman traderler çok dikkatli olmalı. Şöyle diyor:

“Benim görüşüme göre burada bir miktar daha gerileme olabilir. Bu bölgedeki en iyi destek 23.000 dolar civarında.

Ama eğer kırılmaya başlarsa, o zaman dikkatli olmak gerek. Çünkü bu durumda öyle bir bölgeye gelecek ki artık daha fazla higher low görmeyeceğiz. Bu durumda 22.500 doların altındaki eski işlem aralıklarına geri döner.”

İlgili – Shiba Inu balinasından 2 dev transfer: SHIB fiyatını nasıl etkiler?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten önemli kripto para açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.