Shiba Inu balinasından 2 dev transfer: SHIB fiyatını nasıl etkiler?

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

On chain veriler, Shiba Inu eko sistemi için önemli bir yere sahip dev balina hareketlerini kayda aldı. Bu dev transferler aynı zamanda SHIB fiyatına önemli ölçüde volatilite getiriyor.


Shiba Inu balinasından 2 dev transfer: SHIB fiyatını nasıl etkiler?

Blockchain izleme şirketi Lookonchain, Ethereum (ETH) blockchain üzerinde dev bir balina hareketi kaydedildiğini haber verdi. Buna göre bir Shiba Inu balinası, toplamda 182.214.438.344 SHIB coini iki farklı kripto para borsasına gönderdi. Kripto paraların balina ya da diğer yatırımcılar tarafından borsalara gönderilmesi genellikle potansiyel bir satışa işaret ediyor.

Etherscan verileri ise şunu gösteriyor. En büyük 32. SHIB balinası, 100 milyar tokeni Crypto.com’a gönderdi. Ardından ikinci bir transferde ise 82,2 milyar SHIB tokeni bu sefer kripto para borsası Gemini’ye transfer etti.

Lookonchain ise en son böyle bir balina transferi gerçekleştiğinde SHIB fiyatının düştüğünü hatırlatıyor. En son benzer SHIB transferi Crypto.com’a olmuştu ve Shiba Inu fiyatı söz konusu transferden sonra yüzde 7 düşmüştü.

İlgili – Shiba Inu ve Shibarium için kritik tarih kesinleşti: SHIB ve BONE fiyatını nasıl etkiler?

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!

Lookonchain, bu balinayı daha önce de izlemişti. Söz konusu balina bu tür işlem tarzından dolayı geçen sene on milyonlarca dolar kazanç sağlamıştı.

Balina, Crypto.com ve Gemini’ye yaptığı transferden sonra hala 3,1 trilyon SHIB tokene sahip.

İlgili – Ünlü analist, vakti geldiğinde bu 5 kripto parayı alacağını açıkladı

Shiba Inu son günlerde Shibarium ile ilgili gündemde. Bundan dolayı SHIB ve bu ağla bağlantısı olan BONE gibi tokenlerin fiyatları yükselişler kaydetti. Öyle görünüyor ki balina da son yükselişlerden sonra elindeki coinlerin bir kısmını satarak kazanç sağladı.

SHIB şu an 0,00001264 dolardan işlem görüyor ve topluluk Shibarium’u beklerken genel olarak yatay seyre sahip.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba Inu balinasından 2 dev transfer: SHIB fiyatını nasıl etkiler?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.