1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre bu altcoin parabolik ralli yapabilir

Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre bu altcoin parabolik ralli yapabilir

Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre bu altcoin parabolik ralli yapabilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2022 yılında Bitcoin (BTC) fiyatının yaptığı dip durumunu doğru bir şekilde bilen analistten bir altcoin için parabolik ralli tahmini. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre bu altcoin parabolik ralli yapabilir

2022 yılında Bitcoin (BTC) fiyatının dip yapmasını doğru bir şekilde bilen analist, şimdi de Litecoin (LTC) fiyatının parabolik bir rallinin eşiğinde olabileceğini söylüyor.

DonAlt takma adını kullanan analist ve trader, Youtube’da 47.200 abonesi ile yeni bir video paylaştı. Burada, LTC fiyatının çok kısa bir sürede değerini ikiye katlayabileceğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü trendlerden biri. Haftalık grafiğe baktığımızda, bu güçlü trend yavaş yavaş ilerliyor. Bitcoin’in 17.000 dolar civarında günlük grafikte yaptığı şeyin aynısını yapıyor. Litecoin ise bunu haftalık grafikte yapıyor. Yavaş yavaş ilerlemesini istiyorum. Çünkü daha sonra bir tür parabolik ralliye dönüşebilir. Bunu yapacak tabana sahip.”

İlgili – Ethereum balinalarının en çok aldıkları altcoin: 50 trilyon coin biriktirdiler

Poppe’den 3 büyük kripto para için tahmin: “Biri pump yapacak!”

Analist satış yapmadan bekleyip bahsettiği yükselişi görmek istediğini söylüyor. Tabii yanlış tahmin etmiş olabileceğini de kabul ediyor. Ancak yine de burada parabolik bir ralli potansiyeli gördüğünü da belirtiyor. Şöyle devam ediyor.

“Hatırlıyor musunuz? LTC 60 dolarda olduğunda ben 300 dolara gidebileceğini söylemiştim. O zaman insanlar bana gülüyor muydu? Şimdi yavaş bir yükselişle 100 dolara kadar geldi. Burada şimdi 3-4 gün konsolide olabilir. Ardından ise 200 dolara gidecek.”

Litecoin şimdi 96,58 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasası 21 Kasım’da dip yaptıktan sonra LTC’nin performansı Bitcoin ve Ethereum’u geçti. O zamandan bu yana Litecon fiyatı yüzde 62 yükseldi. BTC ve ETH ise sırasıyla yüzde 45 ve yüzde 47 değer kazandı. Bu açıdan LTC’nin performansının lider kripto paralardan daha iyi olduğunu gördük.

İlgili – Ünlü analiste göre Bitcoin “olanaksızı” yapmaya hazırlanıyor

İşte, analistin paylaştığı ilgili video:

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.