1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum balinalarının en çok aldıkları altcoin: 50 trilyon coin biriktirdiler

Ethereum balinalarının en çok aldıkları altcoin: 50 trilyon coin biriktirdiler

Ethereum balinalarının en çok aldıkları altcoin: 50 trilyon coin biriktirdiler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum balinaları, bir kripto paradan 50 trilyon coin biriktirdiler. Yeni veriler bu altcoinle ilgili gelişmeleri ortaya koyuyor. Balinaların ilgi odağındaki bu coinin ne olduğuna bakalım.


Ethereum balinalarının en çok aldıkları altcoin: 50 trilyon SHIB biriktirdiler

Ethereum balinaları son günlerdeki hareketlilikleri ile dikkat çekiyor. Özellikle de Shiba Inu (SHIB) tokenin popülerliğindeki artış da balinaların gözünden kaçmadı.

Blockchain hareketlerini ve kripto para balinalarını izleyen WhaleStats platformu da farklı ağlardaki balina hareketlerini ve sahip oldukları varlıkları hesaplayarak yeni veriler paylaştı. Bu verilere göre, en büyük 5.000 Ethereum (ETH) balinasında şimdi rekor miktarda SHIB token var. Ethereum balinalarının elinde şimdi 50 trilyonu aşan (50.905.707.716.073) SHIB token bulunuyor. Bu kadar kriptonun değeri ise 735.034.573 dolar ediyor.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) etkisi

SHIB aslında Ethereum balinalarının en çok sahip olduğu ikinci kripto para. Bu balinaların elinde en çok olan kripto ise stabil coin Tether (USDT). Çok az bir fark var aralarında.

Ethereum balinalarının en çok aldıkları altcoin: 50 trilyon coin biriktirdiler

Kaynak: WhaleStats

SHIB fiyatı son haftalarda önemli ölçüde yükseldi. Bu yükseliş aynı zamanda çok yüklü balina transferlerine de yansıdı son bir haftada.

Shiba Inu ile ilgili dikkat çeken transferlerden biri hafta sonu yaşandı. Kimliği bilinmeyen bir balina, 47,6 milyon dolarlık 3.216.307.240.798 SHIB tokeni bilinmeyen bir cüzdana transfer etti.

SHIB son günlerde en popüler projelerden biri. Bu popülerlikteki artışın başlıca sebebi projenin, Shibarium ismi ile bilinen katman 2 protokolün yakın zamanda piyasaya sürülmeyi planlaması. Bu olay çok merakla bekleniyor.

İlgili – Balinalar aniden bu 2 altcoin için harekete geçti

Shibarium protokolü, Polygon (MATIC) benzeri bir Ethereum ölçekleme çözümü. Böylece kullanıcılar Shiba Inu üzerinde özel tokenler çıkarabilecek. Gaz ücretleri ise Bone ShibaSwap (BONE) ile ödenecek.

Projenin başlama tarihi henüz netlik kazanmadı. Ancak geliştiriciler yakın bir vadede beta versiyonu çıkarmayı düşünüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.