1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) etkisi

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) etkisi

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) etkisi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin’in (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB), bir kez daha piyasadaki birçok kripto parayı geride bırakarak yeni bir hareketlilik yaşadı. Bu meme coindeki yeni yükselişin arkasındaki önemli gelişmelere bakalım.


Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) bağlantılı önemli sebebi

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yılın başından bu yana yüzde 80 yükseldi. Son yedi günde ise bu meme coin yüzde 32’den fazla değer kazandı. Şimdi de 0,00001461 dolardan işlem görüyor.

Shibu Inu eko sistemi yeni katman 2 güncelleme olan Shibarium’un lansmanını bekliyor. Shibarium, Ethereum (ETH) üzerinde kurulan ve tıpkı Polygon (MATIC) gibi bir ölçekleme çözümü. Bu yeni ağın çalışmaya başlaması merakla bekleniyor.

Buna ek olarak ise kripto para borsası Bitget, Bone ShibaSwap (BONE) tokeni listelediğini duyurdu. Bu token, Shibarium ağında gaz ücretleri için kullanılacak. Bitget bu konuda şu açıklamayı yapmıştı:

“BONE, Shibaswap eko sisteminin yönetim tokeni. Böylece Shib ordusuna yaklaşan protokol önerileri ile ilgili oy kullanma olanağı tanıyacak. Bir kullanıcı ne kadar çok BONE sahibi olursa gelecekte o kadar çok oy hakkına sahip olacak. Toplamda ise 250.000.000 BONE var.”

İlgili – Ünlü analiste göre Bitcoin “olanaksızı” yapmaya hazırlanıyor

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) bağlantılı önemli sebebi

BONE şu an 1,79 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 3 düştü. Yine de piyasa değerine göre 110. sırada olan bu token son 30 günde yüzde 62 yükseldi. BONE’un mevcut piyasa değeri 411 milyon dolar.

SHIB taraftarları ise BONE’un Binance’te yani dünyanın en büyük kripto para borsasında da listelenmesini istiyor. Geçen hafta bu konuda Binance’e başvuru yaptılar.

Binance bu başvuruya henüz cevap vermedi. Ancak borsa geçen ay 4 trilyon SHIB stake yapmıştı. Bunun mevcut değeri 35 milyon dolar ediyor. Tam da Shiba geliştiricilerinin BONE’un Shibarium’da kullanım tokeni olacağını duyurmasından sonra.

İlgili – Balinalar aniden bu 2 altcoin için harekete geçti

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.