1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin yatırımcılarına müjde! – Robinhood kripto cüzdanı için…

Dogecoin yatırımcılarına müjde! – Robinhood kripto cüzdanı için…

Dogecoin yatırımcılarına müjde! – Robinhood kripto cüzdanı için…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 Dünyanın en popüler hisse senedi ve kripto para alım satım platformlarından biri olan Robinhood, Dogecoin yatırımcılarına güzel haberi duyurdu!

Dogecoin yatırımcılarına Robinhood’dan güzel haber

Dünyanın en popüler hisse senedi ve kripto para alım satım platformlarından biri olan Robinhood, Dogecoin (DOGE)‘i yepyeni ürünü kripto cüzdanına dahil etmeye hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir:

Bitcoin boğalarına iyi haber! Bu iki göstergeye göre yükseliş…

 

 

Robinhood yeni cüzdanını bu hafta piyasaya sürdü ve şimdi bir milyondan fazla kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor.

Yeni ürün, kullanıcıların kripto alım satım işlemleri yapmasına, merkezsiz uygulamalara (DApp’ler) erişmesine ve değiştirilemeyen tokenler (NFT’ler) tutmasına olanak tanıyan bağımsız bir akıllı telefon uygulaması olarak çalışıyor.

İlginizi çekebilir:

 

Dogecoin yatırımcılarına müjde! - Robinhood kripto cüzdanı için...

 

Bu arada web3 cüzdanı, ağ ücreti olmadan takas hizmeti sağlamak için katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC)’u kullanır. Aynı zamanda en büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH)’u da destekler. Müşteriler 50’den fazla tokeni transfer edebilir ve alım satımını yapabilir.

Ancak Twitter’da bazı kripto traderleri, Robinhood’un en büyük memecoin olan Dogecoin’i ne zaman destekleyeceğini sordu.

Hisse senedinin yanı sıra, kripto para alım satım imkanı sunan Citadel Securities tarafından desteklenen bir finansal hizmetler platformu olarak bilinen Robinhood’un, Dogecoin yatırımcılarının bu sorusuna yanıtı ise şöyle oldu:

“Merak etmeyin, DOGE’u desteklemek için yoğun çalışmalar yürütüyoruz.”

Bu arada popüler platform, kripto cüzdan uygulamasını, geçtiğimiz yıl ocak ayı sonuna doğru beta testi için özel müşterilerinin kullanımına sunmuştu. Ve kripto cüzdan için bekleme listesine daha önce kayıt olan ilk 1000 kullanıcısı için kripto para çekme işlemlerini başlatmıştı.

Beta sürümü için kullanıcı sayısı ilk başta 1.000 kişi ile sınırlandırılmış olsa da platform, mart ayına kadar bu sayıyı 10.000’e çıkarmayı hedeflediğinden bahsetmişti.

DOGE, yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre 0,086$ civarında işlem görüyor. Piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığın fiyatı, son 24 saatte %5,41 arttı. 2023’ün başından bu yana ise yaklaşık %25 arttı. Ancak, DOGE’deki son fiyat artışlarına rağmen, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,731$’dan hala %88’den fazla düşüş gösteriyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.