1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Dogecoin yatırımcıları dikkat! DOGE bu seviyelere gerileyebilir

Dogecoin yatırımcıları dikkat! DOGE bu seviyelere gerileyebilir

Dogecoin yatırımcıları dikkat! DOGE bu seviyelere gerileyebilir
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin son 24 saatte %10’a yakın değer kaybetti. Memecoin için işler yolunda gitmez ise düşüş derinleşebilir. Detaylar ve Dogecoin teknik analizleri yazımızda.

Dogecoin yatırımcıları dikkat! DOGE bu seviyelere gerileyebilir

Dogecoin son 24 saatte %10’a yakın değer kaybetti. Tablo daha kötüye gidebilir.  Yatırımcılar DOGE’den büyük miktarda nakit daha çekerken Dogecoin (DOGE) fiyatı acı çekmeye devam ediyor. Fiyat hareketinin 0,0944 doların altına düşmesi ve kırmızı alçalan trend çizgisine karşı reddedilmesinin ardından hafta sonundan bu yana işle DOGE için iyi gitmiyor. DOGE üzerindeki baskının arttığını görüyoruz.

İlgili: Dogecoin nedir, geleceği nasıl?

Bu hafta salı günü ABD enflasyon rakamlarının açıklanacak olması ve ardından çarşamba günü Fed toplantısının yapılacak olması nedeniyle yatırımcılar herhangi bir risk almak istemiyor.

Dogecoin

Büyük piyasa hareketli olaylardan kaçınmaya çalışacakları için yatırımcılardan ve tüccarlardan bir dönüş için iyi umutlar görünmüyor.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Yıl boyunca zaten cansız bir performans sergileyen DOGE, yine yumrukların olduğu köşede. DOGE’nin 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’da (SMA) %28 daha düşmesi ve 0,0739 dolara kadar geri çekilmesi olası görünüyor.

DOGE için Fed tarafından gelecek bir açıklama katalizör olursa -bu ihtimal zayıf görünüyor- 0,0944 dolar ve 0,1000 doları aşan kırmızı alçalan trend çizgisinin üzerinde bir kırılma olacaktır. Bu seviyeler yatırımcılar tarafından dikkatle takip edilmelidir.

Dogecoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre  0,08875 dolardan işlem görüyor. Memecoinin piyasa değeri 761 milyon dolar seviyesinde. DOGE, son yedi gün içerisinde %14 değer kaybetmiş durumda.

Kaynak

 

 

 

Etiketler: