1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü Bitcoin boğasından ralli tahmini! Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek?

Ünlü Bitcoin boğasından ralli tahmini! Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek?

Ünlü Bitcoin boğasından ralli tahmini! Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü Bitcoin boğası Max Keiser, yeni bir youtube yayınında Bitcoin rallisi için tarih verdi. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Ünlü Bitcoin boğasından ralli tahmini! Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek?

Lider kripto para birimi Bitcoin cephesinde boğalar, 17.000 dolarlık önemli direnç noktasını ele almaya çalışıyor. FTX çöküşünün ardından 15,862 dolara kadar gerileyen BTC, bunalımı üzerinden attı ve yeni bir konsolidasyon dönemine girdi.

BTC’nin yönü için ünlü analistlerden ve finansçılardan tahminler gelirken önemli bir Bitcoin boğası olan Max Keiser, Bitcoin’in 2024’te planlanan halving etkinliğinden önce bile önemli ralliler yapabileceğini söyledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Stansberry Research ile yapılan yeni bir röportajda konuşan Bitcoin boğası, BTC’nin fiyatının önümüzdeki birkaç on yıl boyunca artacağını öngördüğünü söyledi.

“Bitcoin’in yönü 13 yıl boyunca yukarı doğru oldu ve önümüzdeki 20, 30, 40, 50 yıl boyunca da yükselecek, yani bu bir numara. Bu çözüldü, yön yukarı.”

BTC’nin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %75 daha düşük olsa da Keizer, piyasa değeri hashrate’ine göre lider blok zincirinin rekor seviyelerde olduğuna dikkat çekerek Bitcoin’in her zamankinden daha sağlıklı olduğunun sinyalini verdiğini belirtti.

Hashrate, Bitcoin ağına tahsis edilen toplam bilgi işlem gücünü gösteriyor ve daha yüksek hashrate, Bitcoin ağının bir saldırgana karşı daha güvenli olan, giderek daha sağlam bir ağ olduğunu gösteriyor.

“Yatırım için araştırma yapmak isteyen tüm insanlar, mevcut fiyatın, daha iyi bir iş çıkarabileceğini, BTC’nin el konulamaz ve sansürlenemeyen mülk ile mükemmel bir giriş noktası olduğunu görecekler. Ve altından üstün bence. Ağın gücüne bakıyorum. Fiyata çok bakmıyorum.”

Keiser, Bitcoin’in 2023’te “kesinlikle” büyük hamleler yapabileceğini vurguluyor. Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 17.026 dolardan işlem görüyor. BTC’nin toplam piyasa değeri 326 milyar dolar olurken piyasa hakimiyet oranı şu anda %38,8.

Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri ( Tüm zamanlar)

Bitcoin

 

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: