1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!

Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!

Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin geliştiricileri bir ilke imza attı ve Dogecoin’in yol haritasını açıkladı. Açıklamaya ilişkin detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!

Meme kripto para birimlerinin öncüsü olan Dogecoin’de bir ilk yaşanıyor. Doge geliştiricileri kripto paranın piyasaya sürülmesinden bu yana ilk defa bir yol haritası açıkladılar. Kripto piyasasında bir şaka olarak piyasa sürülen ancak sonrasında arkasına aldığı rüzgarla birlikte piyasanın en değerli varlıklarından biri haline gelen Dogecoin cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

İlgili: Meme coin nedir?

Dogecoin geliştiricileri, kripto paranın benimsenmesini ve faydasını artırmak için bir yol haritası yayınladı. Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Dogecoin Vakfı tarafından yayınlanan yol haritasının açıklandığı tweeti takipçileri ile paylaştı.

2013 yılında piyasaya sürülen ve piyasanın genel işleyişiyle dalga geçmeyi amaçlayan kripto para Elon Musk ve Mark Cuban’ın desteğini arkasına aldıktan sonra kripto piyasasında rüzgar gibi esmeye başladı. Doge, nisan mayıs aylarından 0,70 doların üzerine çıkarak 1 dolarlık hedefine çok yaklaştı. Bu seviyeleri koruyamayan meme kripto büyük bir düşüş yaşasa da ekosistemin en değerli varlıkları arasında 12. sırada. Meme kripto yazının kaleme alındığı anlarda 0,19 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin yıllı grafik

dogecoin Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!

Doge’nin yol haritasında neler var?

Dogecoin geliştiricileri, kripto paranın günlük alışverişlerde daha sık kullanılması için Doge’nin bemimsenmesini artırmayı amaçlıyor.  Geliştiriciler temel hedeflerini iki kelime ile özetliyor: “yüksek benimsenme ve fayda”.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Başlangıç ​​olarak Dogecoin.com web sitesi tamamen yeniden tasarlanacak. Ayrıca, yol haritası Dogecoin’in benimsenmesine yardımcı olacak sekiz yeni projeye de açıklık getiriyor. Bunların arasında en fazla dikkat çeken projeler Libdogecoin ve GigaWallet oldu.

Libdogecoin, herkesin Doge ile uyumlu kendi ürününü oluşturmak için kullanabileceği Dogecoin protokollerinin uygulaması olarak tanımlanıyor. Gigawallet ise geliştiricilerin bir API çözümü aracılığıyla uygulamalarına Doge ödemelerini eklemesini sağlayacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: