Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!

Dogecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin geliştiricileri bir ilke imza attı ve Dogecoin’in yol haritasını açıkladı. Açıklamaya ilişkin detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!

Meme kripto para birimlerinin öncüsü olan Dogecoin’de bir ilk yaşanıyor. Doge geliştiricileri kripto paranın piyasaya sürülmesinden bu yana ilk defa bir yol haritası açıkladılar. Kripto piyasasında bir şaka olarak piyasa sürülen ancak sonrasında arkasına aldığı rüzgarla birlikte piyasanın en değerli varlıklarından biri haline gelen Dogecoin cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

İlgili: Meme coin nedir?

Dogecoin geliştiricileri, kripto paranın benimsenmesini ve faydasını artırmak için bir yol haritası yayınladı. Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Dogecoin Vakfı tarafından yayınlanan yol haritasının açıklandığı tweeti takipçileri ile paylaştı.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1474066739549786131

2013 yılında piyasaya sürülen ve piyasanın genel işleyişiyle dalga geçmeyi amaçlayan kripto para Elon Musk ve Mark Cuban’ın desteğini arkasına aldıktan sonra kripto piyasasında rüzgar gibi esmeye başladı. Doge, nisan mayıs aylarından 0,70 doların üzerine çıkarak 1 dolarlık hedefine çok yaklaştı. Bu seviyeleri koruyamayan meme kripto büyük bir düşüş yaşasa da ekosistemin en değerli varlıkları arasında 12. sırada. Meme kripto yazının kaleme alındığı anlarda 0,19 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin yıllı grafik

dogecoin Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!


Doge’nin yol haritasında neler var?

Dogecoin geliştiricileri, kripto paranın günlük alışverişlerde daha sık kullanılması için Doge’nin bemimsenmesini artırmayı amaçlıyor.  Geliştiriciler temel hedeflerini iki kelime ile özetliyor: “yüksek benimsenme ve fayda”.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Başlangıç ​​olarak Dogecoin.com web sitesi tamamen yeniden tasarlanacak. Ayrıca, yol haritası Dogecoin’in benimsenmesine yardımcı olacak sekiz yeni projeye de açıklık getiriyor. Bunların arasında en fazla dikkat çeken projeler Libdogecoin ve GigaWallet oldu.

Libdogecoin, herkesin Doge ile uyumlu kendi ürününü oluşturmak için kullanabileceği Dogecoin protokollerinin uygulaması olarak tanımlanıyor. Gigawallet ise geliştiricilerin bir API çözümü aracılığıyla uygulamalarına Doge ödemelerini eklemesini sağlayacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dogecoin tarihinde bir ilk gerçekleşti!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.