1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin fiyatında yükseliş ve geliştiricilerden scam uyarısı

Dogecoin fiyatında yükseliş ve geliştiricilerden scam uyarısı

Dogecoin fiyatında yükseliş ve geliştiricilerden scam uyarısı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin fiyatındaki yükselişin bir gelişme ile ilgili olduğuna yönelik iddialar olsa da geliştiricilerden bu olayla ilgili scam uyarısı var. DOGE ticareti yapanlar dikkat!


Dogecoin fiyatında yükseliş ve geliştiricilerden scam uyarısı

Kripto para alanının ilk ve en önemli meme coini ve aynı zamanda dünyanın en zengin adamlarından Elon Musk’ın en favori kripto parası Dogecoin, bugün en çok konuşulan coinlerden biri. Çünkü her ne kadar zorlu geçen Pazar gününden sonra DOGE coin mola verse de öncesinde yüzde 16’dan fazla yükseliş yapmıştı. Şimdi ise yükseliş trendinde kaldığı yerden devam ediyor.

Dogecoin fiyatında yükseliş ve geliştiricilerden scam uyarısı

DOGE fiyat grafiği Kaynak: TradingView

İlgili – Dogecoin’in rakibi Shiba Inu harekete geçti: SHIB tokende yeni rekor!

İşe yüzde 15’lik yükseliş ile başlayan DOGE, şimdi çok önemli bir seviyeyi kırmak için büyük bir çaba gösteriyor. Bu kritik seviyesi ise 0.087 dolarda. Eğer Dogecoin bu engeli kırar ve üzerinde kalabilirse, bu coinin taraftarları ve HODL yapanlar gözünü daha yüksek seviyelere dikecek. Tabii burada kripto para sektörünün genel durumu da önemli bir rol oynayacak.

Yapay bir büyüme mi?

Kripto para sektöründe bir çok kişi DOGE fiyatındaki son yükselişi, kendisine Dogecoin meraklıları topluluğu diyen bir grubun bir Katman 2 çözümü çıkarması ile açıklıyor. Ancak traderler bu konuda dikkatli olmalı. Böyle girişimler söylendiği şeyler olmayabilir.

Daha önce KoinMedya olarak birçok scam olayını duyurmuştu. Bazı scam projeler de kendilerini orijinal Dogecoin ile bağlantılı ilan ederek piyasaya çıkarlar. Bundan dolayı geliştiriciler ve Dogecoin topluluğu bir uyarı yayınladı. Özellikle kendisini DOGE ile bağlantılı olduğu iddia edilen çeşitli yeni projelerden uzak durulması isteniyor.

Eğer DOGE fiyatındaki mevcut yükseliş böyle sahte bir projenin duyurulması ile başlamışsa, o zaman bu yükselişin de yapay olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili – Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: