1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu altcoinde önce alım fırsatı sonra ralli bekleniyor

Bu altcoinde önce alım fırsatı sonra ralli bekleniyor

Bu altcoinde önce alım fırsatı sonra ralli bekleniyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası analistlerine göre önümüzdeki günlerde LUNA fiyatı ilk başta minimum düzeyde düşecek, ancak bunu takip eden dönemde büyük patlama ihtimali söz konusu. İşte sebepleri…

Popüler altcoin için riskler ve fırsatlar bir arada

Terra fiyat hareketi, geçen haftaki olumsuz unsurları sildi ve Cumartesi günü kazanç sağladı. LUNA fiyatı Pazartesi günü bir nebze kötüleşti ve %5 düştü. Hafta başında piyasalar bir adım daha geri adım atarken, analistlere göre hayati desteği kırma riski altında bulunan LUNA fiyatının 0,000115 dolara düşmesini beklemek gerekiyor.

Terra (LUNA) fiyat hareketi, geçen hafta teknik olarak düşüş göstergesi ve formasyonunun gelişmesinin ardından her şeye rağmen ralli yaptıktan sonra tekrar baskı altında bugünlerde. Bu durum, güçlü doların daha güçlü bir şekilde geri dönmesi ve Terra’nın değerleme denklemini olumsuz etkilemesiyle hafta sonu başladı. Görünüşe bakılırsa dolar boğaları potansiyel olarak LUNA boğalarını çökertiyor.

 Altcoin

LUNA boğaları dolar boğalarından gelen rüzgarlarla karşı karşıya

Terra fiyat hareketi, geçen haftanın sonundan bu yana yaptığı ralli ile dostları ve düşmanları şaşırttı. Biraz gecikmeyle, LUNA fiyat hareketi Pazartesi günkü keskin düşüşün ardından bir adım daha geri adım atarken ve küresel piyasalar bu hafta geri adım atarken, gerçeklik devreye giriyor gibi görünüyor. Avrupa oturumunda, LUNA düz bir taban ve daha düşük bir yüksek ile bir sıkışma yaşıyor ve bu da yakın zamanda aşağı yönde bir kırılmaya işaret ediyor.

LUNA fiyatı yalnızca küresel piyasalardan gelen ters rüzgarlarla karşı karşıya değil. Aynı zamanda yatırımcıların birkaç Fed üyesinden Fed’in vahşi bir hızla yükseltmeye devam edeceği yönündeki uyarılarını ciddiye almaları nedeniyle geçen haftanın sonundan bu yana yükselen ve güçlenen dolarla da karşı karşıya. Bu aynı zamanda, sabitlenmesi çok pahalı olan ve LUNA’nın 2022’nin ilk dolar rallisinde neredeyse patladığı birkaç ay öncesine ait hatıraları geri getiren ve sabitleyici olarak dolar ile çok ilişkili olan LUNA fiyatı üzerinde baskı yaratıyor.

Yatırımcılrarın 0,000115 ABD doları civarındaki desteğe dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü bu yeşil yükselen trend çizgisi kırıldığında, 0,000088 ABD dolarına doğru bir geri çekilme veya %25’lik bir negatif getiri ile düşen hareket iş başında olabilir.

Altcoin

Altcoin grafiğindeki esteğe geri dönen küçük düzeltme, daha fazla yatırımcı ve boğa çekeceğinden, fiyat hareketini daha da yukarı çekebilir.  Desteğin 0,00115 ABD dolarında bir sıçrama yapması hala mümkün görünüyor. Rallinin 0,000125 dolara geri sıçramasını ve hafta için yeni bir zirve yapmayı denemeyi bekleyin diyor uzmanlar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: