Loading...
btc
BTC
0.55%
Bitcoin
63.772,91 USDT
eth
ETH
-0.42%
Ethereum
3.089,05 USDT
bch
BCH
-3.83%
Bitcoin Cash
488,83 USDT
xrp
XRP
-0.06%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
2.47%
Litecoin
80,02 USDT
bnb
BNB
-2.62%
Binance Coin
538,23 USDT
sol
SOL
-1.33%
Solana
136,68 USDT
avax
AVAX
-0.67%
Avalanche
34,92 USDT
ada
ADA
-0.08%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.21%
Poladot
6,72 USDT
doge
DOGE
-2.68%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bu altcoinde önce alım fırsatı sonra ralli bekleniyor

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası analistlerine göre önümüzdeki günlerde LUNA fiyatı ilk başta minimum düzeyde düşecek, ancak bunu takip eden dönemde büyük patlama ihtimali söz konusu. İşte sebepleri…

Popüler altcoin için riskler ve fırsatlar bir arada

Terra fiyat hareketi, geçen haftaki olumsuz unsurları sildi ve Cumartesi günü kazanç sağladı. LUNA fiyatı Pazartesi günü bir nebze kötüleşti ve %5 düştü. Hafta başında piyasalar bir adım daha geri adım atarken, analistlere göre hayati desteği kırma riski altında bulunan LUNA fiyatının 0,000115 dolara düşmesini beklemek gerekiyor.

Terra (LUNA) fiyat hareketi, geçen hafta teknik olarak düşüş göstergesi ve formasyonunun gelişmesinin ardından her şeye rağmen ralli yaptıktan sonra tekrar baskı altında bugünlerde. Bu durum, güçlü doların daha güçlü bir şekilde geri dönmesi ve Terra’nın değerleme denklemini olumsuz etkilemesiyle hafta sonu başladı. Görünüşe bakılırsa dolar boğaları potansiyel olarak LUNA boğalarını çökertiyor.

 Altcoin

LUNA boğaları dolar boğalarından gelen rüzgarlarla karşı karşıya

Terra fiyat hareketi, geçen haftanın sonundan bu yana yaptığı ralli ile dostları ve düşmanları şaşırttı. Biraz gecikmeyle, LUNA fiyat hareketi Pazartesi günkü keskin düşüşün ardından bir adım daha geri adım atarken ve küresel piyasalar bu hafta geri adım atarken, gerçeklik devreye giriyor gibi görünüyor. Avrupa oturumunda, LUNA düz bir taban ve daha düşük bir yüksek ile bir sıkışma yaşıyor ve bu da yakın zamanda aşağı yönde bir kırılmaya işaret ediyor.

LUNA fiyatı yalnızca küresel piyasalardan gelen ters rüzgarlarla karşı karşıya değil. Aynı zamanda yatırımcıların birkaç Fed üyesinden Fed’in vahşi bir hızla yükseltmeye devam edeceği yönündeki uyarılarını ciddiye almaları nedeniyle geçen haftanın sonundan bu yana yükselen ve güçlenen dolarla da karşı karşıya. Bu aynı zamanda, sabitlenmesi çok pahalı olan ve LUNA’nın 2022’nin ilk dolar rallisinde neredeyse patladığı birkaç ay öncesine ait hatıraları geri getiren ve sabitleyici olarak dolar ile çok ilişkili olan LUNA fiyatı üzerinde baskı yaratıyor.

Yatırımcılrarın 0,000115 ABD doları civarındaki desteğe dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü bu yeşil yükselen trend çizgisi kırıldığında, 0,000088 ABD dolarına doğru bir geri çekilme veya %25’lik bir negatif getiri ile düşen hareket iş başında olabilir.

Altcoin

Altcoin grafiğindeki esteğe geri dönen küçük düzeltme, daha fazla yatırımcı ve boğa çekeceğinden, fiyat hareketini daha da yukarı çekebilir.  Desteğin 0,00115 ABD dolarında bir sıçrama yapması hala mümkün görünüyor. Rallinin 0,000125 dolara geri sıçramasını ve hafta için yeni bir zirve yapmayı denemeyi bekleyin diyor uzmanlar.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.