okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
68.541,69 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.838,82 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
469,84 USDT
xrp
XRP
-0.7%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.26%
Litecoin
83,22 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
602,18 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
168,00 USDT
avax
AVAX
-0.62%
Avalanche
36,79 USDT
ada
ADA
0.05%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.65%
Poladot
7,32 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dogecoin Dogecoin 2.0 ‘a ültimatom verdi! Yeni bir hukuk savaşı mı başlıyor?

Dogecoin fiyatında boğaları harekete geçirecek seviye! - Dogecoin teknik analizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin Dogecoin 2.0 çekişmesi nasıl sonuçlanacak?   Dogecoin topluluğu tarihsel olarak yeni kripto projelerini memnuniyetle karşılamış olsa da Vakıf, Dogecoin 2.0’ı Dogecoin markasını ve itibarını avantaj için kullanmakla suçluyor.

Dogecoin  Dogecoin 2.0 adının değiştirilmesini talep ediyor

Taze yüzlü memecoin, Dogecoin 2.0, adıyla Dogecoin Vakfı’nın tüylerini diken diken etti.

Dogecoin Vakfı, kendisini Dogecoin 2.0 (DOGE2) adlı yeni bir taklitçi projeden uzaklaştıran ve yeni memecoin’in adını değiştirmesi yönündeki yasal taleplerini anlatan  bir bildiri yayınladı.

31 Ağustos’ta yayınlanan bir mektupta Dogecoin Vakfı, “Dogecoin topluluğunu yanlış yönlendirilmekten korumak ve Dogecoin adını olası kötüye kullanımdan korumak” amacıyla Dogecoin 2.0 geliştiricileri ile iletişime geçmek için marka koruma avukatlarını görevlendirdiğini iddia ediyor.

Dogecoin 2.0’ın web sitesi, orijinal köpek temalı kriptoya dolaylı olarak gölge düşürerek şunları belirtiyor:

“Dogecoin 2.0, yatırımcılara, biraz şişirilmiş selefinden çok daha sürdürülebilir bir tokenomik yapı kullanarak uzun süreli büyüme sunmayı amaçlıyor.”

Vakfın mektubu, Dogecoin meraklılarının veya “Shibes” in yeni proje hakkında endişelerini dile getirdiğini belirtiyor. Topluluk tarihsel olarak yeni kripto projelerini memnuniyetle karşılamış olsa da Vakıf, Dogecoin 2.0’ı Dogecoin markasını ve itibarını avantaj için kullanmakla suçluyor.

Dogecoin 2.0, Binance Akıllı Zincir Ağında Mayıs ayının başında piyasaya sürüldü. DOGE2, günlük 100.000$’ın altında bir hacimle 24 saat içinde %100’den fazla kazanç sağladıktan sonra şu anda 0.04$’dan işlem görüyor.

Kamuoyu açıklaması, altı yıllık bir aradan sonra Dogecoin Vakfı’nın resmi restorasyonundan sadece haftalar sonra geldi. Vakıf, Dogecoin üzerinde çalışan çekirdek geliştiricileri ve projeleri destekleyecek ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Tesla CEO’su Elon Musk dahil olmak üzere önde gelen kripto figürlerinden destek aldı.

Dogecoin, 2021’in başından bu yana fiyat ve popülerlikte büyük bir artış gördü.

Coingecko’ya göre, DOGE’nin fiyatı, 0,18 doları test etmek için önümüzdeki iki ay içinde değerinin %73’ünden fazlasını kaybetmeden önce Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,68 dolar ile zirveye ulaştı. DOGE, Ağustos ayında %50 kazandıktan sonra şu anda yaklaşık 0.30$’a el değiştiriyor.

DogeCash, UnderDog ve Doge Token dahil olmak üzere Dogecoin’in son heyecanından para kazanmak için bir dizi köpek temalı kripto tokeni ortaya çıktı.

Dogecoin (DOGE) teknik analizi: DOGE kalkışa hazır, hedef %35!

En başarılı olan Shiba Inu, CoinGecko’ya göre 46. en büyük kripto varlığı olmak için 3.64 milyar dolarlık bir piyasa değeri topladı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.