DOGE katili Floki Inu (FLOKI)’dan heyecanla beklenen metaverse atağı geldi!

En güncel Enjin fiyat tahmini - 2022-2030
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DOGE katili Floki Inu da nihayet metaverseye katıldı! FLOKI ekibinden heyecanla beklenen metaverse projesine dair detaylar geldi.

DOGE katili Floki Inu da metaverse çılgınlığına katıldı!

Floki Inu (FLOKI)’yu geliştiren ekip, heyecanla beklenen oyna-kazan (P2E) metaverse oyunu Valhalla’nın test ağının yakın zamanda piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Floki ekibinin Medium üzerinden paylaştığı bilgilere göre, Floki Inu ilk olarak 2021 yaz aylarında metaverseye geçeceğini duyurmuştu. Şimdi de oyunun alfa test ağının bu ay içinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. 

İlgili: Güncel Floki fiyat tahmini, Floki geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Floki ekibinin lideri Jackie Xu Medium’da şunları belirtti:

“Valhalla ekibi, oyunun geleneksel yapısından kopmadan blockchain ağında düzgün bir şekilde çalışan harika bir iş çıkardı. Valhalla, diğer oyna-kazan oyunları gibi sorunlu olmayacak.”

Oyun, yakın zamanda piyasaya sürülmüş olan Flokitars da dahil olmak üzere; yükseltilebilir, değiştirilemez tokenleri (NFT’leri) içine alacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca oyunun içinde prototip bir savaş sistemi olacak ve biri ayı, diğeri şapka olan Vera adlı iki yaratığı içerecek.

Yayınlanan postta oyunda bulunan yaratıklar hakkında başka detaylarda paylaşılıyor. Şöyle ki; geliştiriciler oyunu daha “yoğun, rekabetçi ve taktiksel” yapabilmek için yaratıkları savaş alanında hareket edecek şekilde tasarladı. Ayrıca oyunda bir seviye atlama sistemi aracılığıyla karakterler beş yeteneğe sahip olabilecek. Daha da ötesinde yaratıklar  “gizli büyüme istatistiklerini etkileyen” özelliklere sahip olacaklar. 

Ekip, oyun piyasaya sürüldükten sonra “klan abonelik sistemi”, skor tabloları, ekstra özellikler, ekstra yaratıklar ve daha fazlasının olacağını söylüyor.

Floki Inu ve oyun severler oyunu masaüstü cihazlarından da oynayabilecekler. Oyun iki katmanlı bir ölçeklendirme sistemi sunan Optimism üzerinde olacak.

Ekip ayrıca oyun hakkında tarif edilen ayrıntı ve özelliklerin değişebileceğini belirterek, oyun geliştirmenin akıcı bir süreç olduğunu ifade ediyor.

DOGE katili Floki Inu (FLOKI)’dan heyecanla beklenen metaverse atağı geldi!

Geçtiğimiz yıldan bu yana yoğun reklam kampanyaları başlatan FLOKI, DOGE ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme temalı popüler bir kripto para birimidir. Daha önce KoinMedya olarak söylediğimiz gibi; projenin arkasındaki ekip, İsrail’in en büyük 20 şehrinde 180 reklam panosu ve tabelasının yanı sırada 8 seçkin duvarda yer alan reklamlar başlattı. Ve bu reklamların 47,6 milyondan fazla görülmesi planlandı.

Floki Inu, daha önce Londra’nın toplu taşıma sisteminde başlattığı reklam kampanyasından sonra büyük bir patlama yaptı. Daha sonra kampanyaya Los Angeles, Japonya, Çin ve Rusya’dan da yoğun katılım oldu. 

Floki Inu’nun reklam bütçesi, yeni alıcılardan alınan %4’lük ücret ile karşılanıyor. Ekositemin yerel tokeni FLOKI ise, “projeye influencerların katılımını sağlamak” ve “Floki ekosistemini daha da geliştirmek ve büyütmek” için kullanılıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
DOGE katili Floki Inu (FLOKI)’dan heyecanla beklenen metaverse atağı geldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.