DOCK coin nedir? DOCK/USD yorum ve geleceği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DOCK coin nedir? DOCK coin yorumları nasıl? DOCK coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vaad ediyor mu? DOCK coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

DOCK coin yorum

DOCK/USD – 1 DOCK coin kaç dolar?

Dock coin yorumlarına geçmeden önce Dock coin projesi nedir, inceleyelim.

Dock coin nedir?

Dock blockchain üzerindeki referans bilgilerinin doğrulanması için standartlara uyumlu, ölçeklenebilir ve uygun maliyetli uygulamalar yaratan bir platform. Platformda merkeziyetsiz kimlikler oluşturmak (DID), yönetmek ve referansları sunmak için gerekli herşey tek bir elden yönetiliyor. Merkeziyetsiz kimlik kavramı bireylere, sertifikalı kuruluşlardan, kimlik cüzdanı yoluyla kendilerine ait doğrulanabilir bilgiler elde edilmesi ile kimliklerinin geri verilmesini içeren bir kavram.

Yaygın şekilde kullanılan kriptografik algoritmalar ve sektörün getirdiği standartlar ile Dock blockchaini şeffaf ve belirli zaman aralığındaki veriler için, müdahaleye karşı korumalı olarak izlenilebilirlik özelliği  ile blockchainin sabitlenmesi özelliğini sağlıyor. Platform güvenilmez, hatalı veriler, platform uyumsuzlukları, veri doğrulama yetersizlikleri ve kullanıcılar için gizliliğin kontrol edilmesindeki yetersizlik gibi var olan veri sorunlarını kökten çözmeyi hedefliyor. Dock platformdaki teknoloji, ağ ve yönetişim ile erişilebilir ve sansürlenemez. Platform ayrıca piyasalar ve sektörler yoluyla çalışarak, güvenli, bireysel olarak sahiplenilen doğrulanmış kimlikler yoluyla, düzgün bir gelecek elde etmeyi hedefliyor. Bu hedefini de herhangi bir organizasyon yada geliştiricinin Dock vasıtasıyla bu kimlikleri yayınlanmasını sağlayarak yapmayı planlıyor.

Dock’un Doğrulanabilir Kimlik Bilgileri Platformu, verilerinizi dolandırıcılığa karşı koruyor ve paydaşlarınızın verilerin doğruluğunu saniyeler içinde hızlı bir şekilde doğrulamasına olanak tanıyarak pahalı, zaman alıcı ve manuel doğrulama süreçlerini de ortadan kaldırıyor. Verileriniz, sisteminizden çıktıktan sonra bile manipüle edilemiyor. Dock Platformu, verilerinizi otomatik olarak dolandırıcılığa karşı korumalı ve anında Doğrulanabilir Kimlik Bilgilerine dönüştürmek için kriptografi ve blok zincirinin bir kombinasyonunu kullanıyor. Dock Platformu, sisteminiz ve veri kaynaklarınızla kolayca bütünleşerek güvenli, merkeziyetsiz dijital kimliklerin ve Doğrulanabilir Kimlik Bilgilerinin oluşturulmasını kolaylıkla gerçekleştiriyor. Hiçbir blockchain veya kriptografi bilgisine gerek duyulmuyor. Dock’un Web Uygulaması veya API’si aracılığıyla Doğrulanabilir Kimlik Bilgileri oluşturabiliyorsunuz. Dock’un API’si mevcut sistemlerinizle kolayca entegre oluyor ve arka planda çalışarak verilerinizin sahteleştirilmesini veya manipüle edilmesini imkansız hale getiriyor – sisteminizden çıktıktan sonra bile.

İlgili:Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Dock platformunun hizmet tokeni ise DOCK token, platforma eşlik edenler, token sahipleri ve kimlik  yayıncılarının da içinde olduğu platform katılımcılarının ağ içinde ödüllerini dengeleyerek işbirliğini ve gelişimi güçlendiriyor. Token sayesinde ağ içinde özgür ve eşit bir yönetim gerçekleşiyor. Herhangi bir token sahibi platformdaki çalışmalara, açık teklifler sunarak, ağın gelişmesi içn oy kullanarak ve yönetim kurulunu seçerek katılabiliyor. DOCK tokenleri, merkeziyetsiz kimlik (DID) oluşturma, referans verme ya da geri alma ve referansları organize etmek için şemalar oluşturma gibi ağ işlevlerini yerine getirmede temel araçlar.

Platformda PoS algoritması kullanılıyor. Bu algoritmada token sahipleri tokenlerini platformda kilit altına alarak ağın yenilenmesi konusundaki tekliflere oy verebiliyor.

Dock platformu Nick Lambert ve Elina Cadouri tarafından 2017’de kuruldu. DOCK toplam arzı bir milyon. Dock Birliği merkeziyetsiz, kar amacı gütmeyen bir organizasyon ve platform tarafından ağın yol haritası ve promosyonları, kurulumu ve yönetişimini takip etmek amacıyla kuruldu.

Platform 2021 yılının ilk çeyreğinde akıllı sözleşmeyi uygulamaya koydu ve yakında da cep cüzdan uygulaması başlatmayı planlıyor.

DOCK/USD fiyat grafik yorumu

DOCK coin nedir? DOCK/USD yorum ve geleceği

 

DOCK coin geleceği ve fiyat tahminleri

DOCK coin analizleri, fiyatın 2025 yılında 0.03 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. 2030 yılına kadar ise 0.10 dolara kadar yükselmesi öngörülüyor.

DOCK coin uzun vade fiyat beklentileri aşağıdaki gibidir:

Yıl Yıllık En Düşük Yıllık En Yüksek
2024 $ 0.013903 $ 0.045494
2025 $ 0.019650 $ 0.038683
2026 $ 0.015382 $ 0.023769
2027 $ 0.015295 $ 0.018641
2028 $ 0.005036 $ 0.090824
2029 $ 0.020355 $ 0.071581
2030 $ 0.008868 $ 0.031441

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
DOCK coin nedir? DOCK/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.