Loading...
btc
BTC
-4.59%
Bitcoin
66.346,41 USDT
eth
ETH
-5.72%
Ethereum
3.458,17 USDT
bch
BCH
-6.96%
Bitcoin Cash
436,45 USDT
xrp
XRP
-4.83%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-4.63%
Litecoin
75,98 USDT
bnb
BNB
-4.31%
Binance Coin
598,10 USDT
sol
SOL
-7.61%
Solana
146,94 USDT
avax
AVAX
-4.29%
Avalanche
30,90 USDT
ada
ADA
-5.62%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-3.99%
Poladot
6,25 USDT
doge
DOGE
-6.16%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-6.51%
Shiba Inu
0,00 USDT

Disney’in seçimi kripto para Polygon (MATIC) fiyatında yükseliş

Disney’in seçimi kripto para Polygon (MATIC) fiyatında yükseliş
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eğlence sektöründe dünyanın en büyük medya şirketi olan Disney, prestijli hızlandırıcı programına bir Ethereum katman 2 ölçekleme çözümü olan Polygon’u seçti. Bu haberin duyulmasından sonra Polygon’un yerel kripto para MATIC token fiyatında boğa gelişmeler yaşandı.


Disney’in seçimi kripto para Polygon (MATIC) fiyatında yükseliş

Kısa süre önce yapılan duyuruya göre, Disney’in hızlandırıcı programına bu yıl katılacak altı şirketten biri de Polygon oldu.

Program süresince, her bir katılımcı şirkete yatırım sermayesi ve eğlence devinin Los Angeles’taki yaratıcı kampüsünde ortak çalışma alanına erişim sağlanıyor. Ayrıca Disney’in üst düzey yöneticilerinin yanı sıra teknoloji ve eğlence dünyasındaki iş liderlerinden de rehberlik elde ediyorlar. Program, California’daki Walt Disney Studios’ta kampüs içi bir Demo Günü ile sona erecek.

İlgili – Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

Polygon Studios CEO’su Ryan Wyatt, bu program için seçilen tek blockchain şirketinin Polygon olduğuna dikkat çekiyor. Ona göre bu, yaptıkları iyi işlerin bir sonucu. Ayrıca şirket olarak iyi yönde olduklarının bir işareti.

Disney, neden Polygon’u seçtiğini açıklamasa da web3 özelliklerine dikkat çekti. Bu programa Polygon dışında AR şirketi Red6, Web3 sosyal uygulaması Flickplay, yapay zeka karakter oluşturma firması Inworld, sanal e-ticaret platformu Obsess ve Web3 hikaye anlatımı platformu Lockerverse katılıyor.

Polygon’un tokeni MATIC’te yüzde 20 yükseliş

Disney’in seçimi kripto para Polygon (MATIC) fiyatında yükseliş

Öyle görünüyor ki Disney’in Polygon’u seçmesi ile ilgili haber yatırımcılar tarafından iyi karşılandı. Sonuç olarak Polygon’un yerel coini MATIC fiyatı günlük bazda yüzde 20 yükseldi. Böylece 0.7 dolardan işlem görüyor.

Tabii, kripto para piyasasındaki tüm coinler gibi MATIC fiyatının da zirve seviyelerden önemli ölçüde gerileme yaşadığını hatırlatalım. Aralık 2021’de MATIC fiyatı 2.92 dolarda tarihi rekor kırmıştı. O zamandan bu yana fiyatı yüzde 76.7 oranında düştü.

Yine de son yükselişe rağmen yatırımcılar kısa vadede MATIC fiyatında düşüşler olabileceği konusunda dikkatli olmalı.

İlgili – Güncel Polygon fiyat tahmini, MATIC coin gelecek beklentisi 2022 – 2025

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.