Loading...
btc
BTC
-0.37%
Bitcoin
63.851,79 USDT
eth
ETH
0.97%
Ethereum
3.420,34 USDT
bch
BCH
2.04%
Bitcoin Cash
382,85 USDT
xrp
XRP
-8.82%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
-0.19%
Litecoin
71,23 USDT
bnb
BNB
0.26%
Binance Coin
570,38 USDT
sol
SOL
1.17%
Solana
157,32 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
27,21 USDT
ada
ADA
-1.88%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-2.02%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-1.73%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.58%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Dikkat etmeniz gereken kripto para tüccarları

Dikkat etmeniz gereken kripto para tüccarları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto market düşmeye devam ederken ayı marketten  biraz uzaklaşmaya ve sizi 5 kripto para tüccarını tanımaya davet etmek istiyoruz. Bu arada, ticaret yapan ya da yatırımcı, bahsedilen kriptocuların kripto alanında bulunması gerekli. Çünkü her şey onlarla daha güzel.


İngiltere Merkez Bankası yöneticisinden XRP hakkında çarpıcı açıklamalar

İşte 5 kripto para tüccarı ve genel özellikleri

 

kripto para tüccar

1-Ay çocuğu

Kripto pazarına ilk girişi 2017 tarihi. İşe yaramaz koinleri 10 kat değer kazanıp kar yaptı. Fakat asla yeryüzüne geri dönmedi. Şimdi ayda yeni nesil wi-fiye sahip olduğu ve hızla zengin olmak için Bitcoin kazandıran yatırım stratejileri sunduğuna ilişkin dedikodular var. Kesinlikle aldatmaca değil.

2-Uzman

1 adet kripto para ticareti seminerine katıldı ve şimdi diğerlerini öğreniyor. Ayrıca kendi ticaret sinyalleri için bir telegram kanalı oluşturdu, çünkü hepinizin bilmesi gereken şey bir üçgen. Ticaretin sofistike olması gerekmedğini düşünüyor.

Mati Greenspan’den iyimser yorumlar: Ripple (XRP) yükselecek

3-Coşkulu

Bu çocuk spesifik bir koine 20-80$ yatırdı ve şimdi koin tutkusu var. O’nu bu koinin hiçbir şey olmadığı konusunda ikna etmeye çalışarak vakit harcamayın. Elbette coşkulu whitepaperları okumuyor ve koininin özelliklerini düzgün olarak açıklayamaz.

Soru ne olursa olsun cevabı ‘koin’ olacaktır. O daima sevgili koini çeşitli gruplara postalayarak ve “Hey! Beyler! Bu koin projesi hakkında bir  şey biliyor musunuz? Sizce yatırım yapmalı mıyım?” diye sorarak  pompalamaya çalışır. Sonra AK-47’sini alır ve koininin iyi bir yatırım olmadığını söyleyerek bir savaş tetikleyecek yorumcuları bekler.

 

 

Toplam Bitcoin miktarının yüzde 20’si sonsuza kadar kaybolmuş olabilir

4- Kripto para tüccarları arasında en ilginç olanı;  Parti bozucu

Bu adam nasıl SHORT yapacağını biliyor. Kendinden nefret edenlerin çoğunluğunu ay çocukları oluşturuyor. Bitcoin fiyatı %20 düştükten sonra %2 kazanım yaptığında onunla sohbet edilmez çünkü kullandığı sözcükler yalnızca “hala düşüş trendindeyiz”, “2800$’ı test edeceğiz”, “ticaret volüm eksikliği var”, “hiç yükseliş emaresi yok” olacaktır. O ayrıca 2018 ticaret sezonunun en zenginidir.

Ethereum Constantinople için bundan kötü zamanlama olamazdı

5-İyimser

Ocak 2018’den beri kripto market %90 düşüşü deneyimlediği halde hiç satış yapmadı. Kayıt için, tahta her %5 düştüğünde diğerlerini alım için cesaretlendiriyor çünkü marketin konsolide olduğu her zaman boğaların gelişini duyuyor. Aynı zamanda “kurumsal yatırımcılar” olarak adlandırdığı kendi dini var.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.