1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Dikkat etmeniz gereken kripto para tüccarları

Dikkat etmeniz gereken kripto para tüccarları

Dikkat etmeniz gereken kripto para tüccarları
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto market düşmeye devam ederken ayı marketten  biraz uzaklaşmaya ve sizi 5 kripto para tüccarını tanımaya davet etmek istiyoruz. Bu arada, ticaret yapan ya da yatırımcı, bahsedilen kriptocuların kripto alanında bulunması gerekli. Çünkü her şey onlarla daha güzel.


İngiltere Merkez Bankası yöneticisinden XRP hakkında çarpıcı açıklamalar

İşte 5 kripto para tüccarı ve genel özellikleri

 

kripto para tüccar

1-Ay çocuğu

Kripto pazarına ilk girişi 2017 tarihi. İşe yaramaz koinleri 10 kat değer kazanıp kar yaptı. Fakat asla yeryüzüne geri dönmedi. Şimdi ayda yeni nesil wi-fiye sahip olduğu ve hızla zengin olmak için Bitcoin kazandıran yatırım stratejileri sunduğuna ilişkin dedikodular var. Kesinlikle aldatmaca değil.

2-Uzman

1 adet kripto para ticareti seminerine katıldı ve şimdi diğerlerini öğreniyor. Ayrıca kendi ticaret sinyalleri için bir telegram kanalı oluşturdu, çünkü hepinizin bilmesi gereken şey bir üçgen. Ticaretin sofistike olması gerekmedğini düşünüyor.

Mati Greenspan’den iyimser yorumlar: Ripple (XRP) yükselecek

3-Coşkulu

Bu çocuk spesifik bir koine 20-80$ yatırdı ve şimdi koin tutkusu var. O’nu bu koinin hiçbir şey olmadığı konusunda ikna etmeye çalışarak vakit harcamayın. Elbette coşkulu whitepaperları okumuyor ve koininin özelliklerini düzgün olarak açıklayamaz.

Soru ne olursa olsun cevabı ‘koin’ olacaktır. O daima sevgili koini çeşitli gruplara postalayarak ve “Hey! Beyler! Bu koin projesi hakkında bir  şey biliyor musunuz? Sizce yatırım yapmalı mıyım?” diye sorarak  pompalamaya çalışır. Sonra AK-47’sini alır ve koininin iyi bir yatırım olmadığını söyleyerek bir savaş tetikleyecek yorumcuları bekler.

 

 

Toplam Bitcoin miktarının yüzde 20’si sonsuza kadar kaybolmuş olabilir

4- Kripto para tüccarları arasında en ilginç olanı;  Parti bozucu

Bu adam nasıl SHORT yapacağını biliyor. Kendinden nefret edenlerin çoğunluğunu ay çocukları oluşturuyor. Bitcoin fiyatı %20 düştükten sonra %2 kazanım yaptığında onunla sohbet edilmez çünkü kullandığı sözcükler yalnızca “hala düşüş trendindeyiz”, “2800$’ı test edeceğiz”, “ticaret volüm eksikliği var”, “hiç yükseliş emaresi yok” olacaktır. O ayrıca 2018 ticaret sezonunun en zenginidir.

Ethereum Constantinople için bundan kötü zamanlama olamazdı

5-İyimser

Ocak 2018’den beri kripto market %90 düşüşü deneyimlediği halde hiç satış yapmadı. Kayıt için, tahta her %5 düştüğünde diğerlerini alım için cesaretlendiriyor çünkü marketin konsolide olduğu her zaman boğaların gelişini duyuyor. Aynı zamanda “kurumsal yatırımcılar” olarak adlandırdığı kendi dini var.