BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?

Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pişmanlık Kulübüne Hoşgeldiniz

BTC değeri olan bir roller coaster oldu ve şanslı birileri bundan büyük kazanç elde etti. Çoğumuz gibi, kripto para elitleri arasında değilseniz, asla korkmayın. Product Hunt’da yer alan Bitcoin Regret Club, ne kadar hayal kırıklığına uğradığınızı hatırlatmak için burada.

Kulübün hesap makinesi çok basit. Başlamak için belli bir tarih seçiyorsunuz ve o tarihte yatırmış olmak istediğiniz miktarı giriyorsunuz. Pişmanlığı için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

PİŞMANLIK ANLARI

Web sitesi sihirini yerine getiriyor, o zaman size bu yatırımdan ne kadar para kazanamadığınızı gösteriyor. Örneğin, 6 Haziran 2013’te 400 $ yatırım yaparsam, şimdi 35.586 $ geri alacaktım fakat malesef.

 

Dahası, site size kaç ürün satın alabileceğinizi söyleyebiliyor. Örneğin, olmayan bitcoin gelirimle 177.930 paket ramen alırdım.

PİŞMAN OLMAK İÇİN SİZ DE TIKLAYIN.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.