Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?

bitcoin-infografik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pişmanlık Kulübüne Hoşgeldiniz

BTC değeri olan bir roller coaster oldu ve şanslı birileri bundan büyük kazanç elde etti. Çoğumuz gibi, kripto para elitleri arasında değilseniz, asla korkmayın. Product Hunt’da yer alan Bitcoin Regret Club, ne kadar hayal kırıklığına uğradığınızı hatırlatmak için burada.

bitcoin Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?

Kulübün hesap makinesi çok basit. Başlamak için belli bir tarih seçiyorsunuz ve o tarihte yatırmış olmak istediğiniz miktarı giriyorsunuz. Pişmanlığı için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

PİŞMANLIK ANLARIbitcoin Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?

Web sitesi sihirini yerine getiriyor, o zaman size bu yatırımdan ne kadar para kazanamadığınızı gösteriyor. Örneğin, 6 Haziran 2013’te 400 $ yatırım yaparsam, şimdi 35.586 $ geri alacaktım fakat malesef.

 

Dahası, site size kaç ürün satın alabileceğinizi söyleyebiliyor. Örneğin, olmayan bitcoin gelirimle 177.930 paket ramen alırdım.

PİŞMAN OLMAK İÇİN SİZ DE TIKLAYIN.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin Pişmanlık Klübü ne demek?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.