1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dev ABD borsasının listelemesi ile Shiba Inu fiyatı momentum kazanıyor

Dev ABD borsasının listelemesi ile Shiba Inu fiyatı momentum kazanıyor

Dev ABD borsasının listelemesi ile Shiba Inu fiyatı momentum kazanıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’de dev kripto para platformunun Shiba Inu (SHIB) transferlerini açması ile bu meme coin fiyatında da hareketlenme gözlemleniyor. Ayrıca token yakma ile ilgili de önemli gelişmeler var ki SHIB fiyatı son 7 günde yüzde 12 değer kazandı.


Dev ABD borsasının listelemesi ile Shiba Inu fiyatı momentum kazanıyor

Kripto para platformu Robinhood, Shiba Inu transferleri başlatması ile kapılarını SHIB ordusuna açmış oldu. Robinhood’a eklenen tüm kripto paralarda şimdi transfer işlemleri komisyonsuz yapılabiliyor.

Robinhood’da Shiba Inu transferleri başladı

Komisyon olmayan hisse senetleri işlemleri ve kripto yatırım platformu Robinhood, platformda listelenen tüm kripto paralar için transferleri açtı. Shiba Inu, Robinhood’a Nisan 2022’de listelenmişti. Şimdi borsa kullanıcıların SHIB tokenlerini borsa dışına ve içine transferlerine izin veriyor. Bu SHIB token ve Shiba Inu ordusu için kilit bir an. Çünkü meme coin için daha fazla kullanım demek.

Shib ordusu bu listelenmeyi aylarca bekledi. Shiba Inu’nun komisyonsuz borsaya dahil edilmesi, platformun genişleme planının bir parçasıydı. Shiba Inu, Polygon, Solana ve Compound ile birlikte listelenmişti.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Bir gecede 78.4 milyon Shiba Inu token yakıldı

Bu arada son 24 saatte çok büyük miktarda Shiba Inu yakıldı. Sadece 9 işlemde 78.4 milyon Shiba Inu token yakma ile dolaşımdan kaldırıldı. Shiba Inu yakmalarını takip eden platform Shibburn, 78,446,020 tokenin yakıldığını ve dolaşımdaki arzın azaldığını bildiriyor.

Şimdiye kadar ise bu yakma işlemleri sonucu toplamda 410,372,235,827,873 Shiba Inu token yakıldı.

Dev ABD borsasının listelemesi ile Shiba Inu fiyatı momentum kazanıyor

Shiba fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

Bu gelişmeler üzerine Shiba fiyatı son 24 saatte yüzde 5 ve son 7 günde ise yüzde 12 oranında değer kazandı. Uzmanlar ise Shiba fiyatının yükseliş trendine devam edebileceğini belirtiyor.

Shib Knight takma adını kullanan bir kripto analist ise SHIB token için bu dört boğa hedefi olduğunu söylüyor: 0.00001113 dolar, 0.00001151 dolar , 0.00001174 dolar ve 0.00001212 dolar.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: