1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ardor (ARDR) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel ARDR haber ve gelişmeler

Ardor (ARDR) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel ARDR haber ve gelişmeler

Ardor (ARDR) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel ARDR haber ve gelişmeler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ardor (ARDR) coin ile ilgili tüm bilgilere teknik verilere haber ve gelişmelere yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Ardor (ARDR) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel ARDR haber ve gelişmeler

Ardor, İşletmeler ve kurumlar için özel blok zinciri çözümleri geliştirmeye yatırım yapmak zorunda kalmadan blok zinciri teknolojisinin güçlü yönlerinden yararlanmaları için blok zinciri altyapısı sağlar.

Ardor, blok zinciri güvenliğini ve ademi merkeziyetçiliği yöneten bir ana zincir sunuyor. Çeşitli iş uygulamaları için kullanıma hazır, kutudan çıktığı gibi özelleştirilebilir alt zincirler sağlar. Ardor’un geliştiricileri, açık kaynaklı Nxt projesinin arkasındaki aynı şirkettir.

ARDOR

Öncelikle Ardor’a, Nxt’deki temellerine ve ilk alt zincir projesi Ignis’e detaylı bir göz atmalıyız. Proje, bir hizmet olarak blok zincirini yeni kullanılabilirlik ve erişilebilirlik seviyelerine taşımak için çok fazla potansiyele sahip olsa da başarısı muhtemelen geliştirme ekibinin erken uygulamalar için oluşturabileceği çekiş miktarına bağlı.

Ardor nasıl çalışır?

Ardor, Nxt blok zinciri tarafından desteklenen her özelliği içerir, ancak yeni blok zincirlerinin mimarisini değiştirir. Birden çok zincir oluşturarak güvenliği işlevsellikten ayırır. Ardor ana zinciri, hız ve güvenlik için inşa edilmiş kemik blok zinciridir.

Ardor’da yeni bir proje uygulamak istediğinizde, alt zincir adı verilen bir şey yaratırsınız. Alt zincir, Nxt’de desteklenen tüm işlevsellik ve özelleştirilebilirliğe sahiptir. Ancak yine de ana zincire bağlıdır ve güvenliğini ve ademi merkeziyetçiliğini doğrulama için ana zinciri kullanmaktan alır.

Ardor (ARDR) teknik veriler

Dolaşımda bir milyardan az ARDR coin var. Ardor, çalışma kanıtı yerine hisse kanıtı kullandığından, yeni kripto para basılmayacak. Yani ARDR coinin arzı sabit bu da onu enflasyonist bir varlık haline getiriyor. Ardor genesis bloğu 1 Ocak 2018’de onaylandı. Coinmarketcap verilerine göre en değerli 183. kripto varlık. 13 Ekim 2018’de 2,55 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Aşağıdaki grafikte ARDR coinin tüm zamanlardaki fiyat değişimini görüyoruz.

ardor Ardor (ARDR) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel ARDR haber ve gelişmeler

 

 

Ardor (ARDR) nereden satın alınır?

ARDR tokenlerini Binance, Bittrex ve Huobi dahil olmak üzere birçok büyük kriptodan kriptoya borsada satın alabilirsiniz. ARDR’yi fiat ile satın almak istiyorsanız, Changelly bu seçeneği sunuyor.

Kaynak

 

 

Etiketler: