1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Decentraland MANA coin Polygon işbirliği

Decentraland MANA coin Polygon işbirliği

Decentraland MANA coin Polygon işbirliği
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

NFT dünyasının öncü projelerinden Decentraland, Polygon köprüsünü kullanacak.

Decentraland MANA coin güçleniyor

Bu sabah yayınlanan bir blog haberine göre, NFT destekli sanal dünya ve video oyunu Decentraland, kullanıcıların yerel token MANA’yı Polygon’a gönderip geri alabilecekleri bir köprünün kurulduğu duyuruldu.

MANA coin, 2021 yılı başından beri, %3750 oranında artış gösterdi.

Decentraland’ın attığı adım, büyük bir planın parçası. Proje, ilerleyen dönemde, Builder ve Marketplace de dahil olmak üzere, bütün Decentraland dAppslarının Polygon üzerinde işlem yapmasını sağlamayı amaçlıyor.

Polygon ile kurulan entegrasyon işlem sürelerini kısaltacak ve kullanıcılara ücretsiz sunulacak. Decentraland kullanıcıları, oyuncuları, oyun içerisindeki avatarlarına ait giyilebilir parçaları, işlem ücreti ödemeden, Polygon üzerinde alıp satabilecekler.

Ayrıca yapılan anlaşma ile birlikte, kullanıcılar, Polygon üzerinden kredi kartı ve debit kartlarla MANA satın alabilecekler.

 

 

Decentraland (MANA) Announces Date For Public Launch
Decentraland ve Avatarlar

 

 

Bu noktada, Decentraland ile yapılan anlaşma, Polygon için bir başka zafer anlamına geliyor. Ethereum’un artan gaz maliyetlerine çözüm sağlamaya çalışan Polygon bir başka olumlu hamle yapmış oldu. Polygon, dün, Aave ve Zapper ile yaptıkları entegrasyon anlaşmasını duyurmuştu. Bu şekilde Polygon MATC fiyatı da yaptığı anlaşmalarla yukarı yönlü bir ivme kazanmış oldu.

 

 

İlgil: Aave, Matic ortaklıyla güçleniyor

İlgili: Güncel Decentraland (MANA) rehberi: MANA coin nedir? Kapsamlı analiz

Kaynak

Etiketler: