1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dash gündem: Dash son iki günün yıldızı oldu

Dash gündem: Dash son iki günün yıldızı oldu

Dash gündem: Dash son iki günün yıldızı oldu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dash 2 günde yüzde 100’e yakın değer kazandı. Gün içerisinde bir ara 140 doları gördü. Dash 21 Aralık 2017’de 1600 doların üstüne çıkarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı.


Dash 2 günde değerini ikiye katladı

Kripto para piyasalarında bu hafta en çok dikkat çeken altcoin Bitcoin Satoshi Vision’dan sonra Dash coin oldu. Dash 2 günde yüzde 100’e yakın değer kazandı. Dash, 10 Ocak 2020’de 50 dolardan işlem görüyordu. Yazının kaleme alındığı saatte ise 124 dolardan işlem görüyor. Dash bu fiyat hareketi ile Tezos, Cardano ve Stellar’ı geride bırakarak 12’inci sıraya yükseldi. Aşağıdaki grafikte Dash coin’in son hafta gösterdiği performansı görüyoruz.

Dash 2 Dash gündem: Dash son iki günün yıldızı oldu

Lütfen Bkz: Binance ve Zilliqa Incognito ile gizliliği arttırıyor

Dash 140 doları en son geçtiğimiz Temmuz ayında gördü.

Yeni yıla 40 dolarla giren Dash, gün içerisinde bir ara 140 dolara kadar çıktı.  Aşağıdaki analizde ise Dash’in 200 günlük üssel hareketli ortalama (EMA) seviyesinin üstüne çıktığı gözleniyor. 1,618 Fib değerine denk gelen 124 dolarlık direnç seviyesini ise gün içerisinde geçti. Ancak bu değere şu an geri dönmüş durumda. Fakat Dash, hızlı çıkışın ardından tekrardan 100 doların altına gerileyebilir.

Dash 2 Dash gündem: Dash son iki günün yıldızı oldu100 doların altında DASH’in karşılaşacağı ilk destek seviyesi ise 75 dolar olacaktır.

Lütfen Bkz: Bitcoin 8900 direncine takılmasının iki nedeni

Kaynak