fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Dash coin fiyat tahmini – 2021-2025

Dash coin fiyat tahmini – 2021-2025

Dash coin fiyat tahmini – 2021-2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu yazımızda Dash coin fiyat tahmini konusunda sizlere bir projeksiyon sunmaya çalışacağız.

Dash Coin fiyat tahmini

Kripto paraların fiyatını etkileyen bir çok şey var ve Dash’da bu durumdan müstesna değil. Dash, Bitcoin kadar değerli olmayabilir ancak her bir kripto paranın olduğu gibi Dash’ın da kendi işlevselliği, pazarını hareket ettiren ve değerini artıran veya azaltan dinamikleri vardır.

Kripto paralar aşırı volatil olduğundan net bir tahminde bulunmak, takdir edersiniz ki oldukça zor. Ancak piyasa dinamiklerini masaya yatırarak gelecekle ilgili bazı tahminlerde bulunabilir. Bazı analistler, traderler ve hatta web siteleri önümüzdeki yıllar için Dash tahmininde bulundu.

Trading Beasts, Dash’ın 2020 yılını 64 $ ‘ın biraz altında bitireceğini görüyor.

“Dash, 2020 yılını bitirmesi beklenen maksimum fiyat 79 dolar, minimum fiyat 54 dolar. “

“koinmedya_binance”

Coinswitch, Dash hakkında daha umutlu:

“DASH, tüm dünyada 4500’den fazla sunucuya sahip olduğu için kullanıcılara yüksek güvenlik sağlıyor, bu da işlemleri anında gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bu özellik, DASH’a diğer kripto para göre büyük bir avantaj sağlıyor. “

“DASH’ın kullanıcı dostu mobil uygulaması piyasada ciddi bir boşluğu doldurdu. Bu uygulama sayesinde özelde Dash’ın genelde kripto paraların toplumsal kabülü hızlanıyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar artık herhangi kripto para borsasına gerek duymadan Dash’a ulaşabiliyor böylelikle tek tıkla alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.”

“Bu, DASH topluluğu için kelimenin tam anlamıyla büyük bir” evrim “ve gelişmedir, çünkü DASH diğer kripto paralar gibi piyasanın olumsuzlarından etkilenmeyecektir. Bu gelişme, ‘Dash moon’ söyleminin altına destek sağlıyor, bu nedenle DASH 2021 yılı sonuna kadar 950 dolara ulaşabileceğine inanıyoruz. “

Dash coin’in geleceği var mı?

Her ne kadar şu an yatay bir çizgide gitse de, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Dash coin’in 5000 doları görebileceğini tahmin ediyoruz.

Dash işlemleri ne kadar sürüyor?

Sadece 2,5 dakika!
Normal bir Dash işlemi 2,5 dakikada gerçekleşir. Bu, Bitcoin’e kıyasla muhteşem bir gelişme. Ancak kim markette alışverişin tamamlanması için 2,5 dakika bekler ki? Masternodler bu yüzden varlar. Kredi kartının komisyonundan az oldukça küçük ödemeler yaptığınızda masternodler işleminizi anında onaylar.

koinmedya_brave

Dash coin yükselmeye devam edecek mi?

2021 yılında Bitcoin için muhtemel senaryo yukarıya doğru. Dash da bu senaryoya uyacak ve bazı fiyat dalgalanmaları görülsede muhtemelen 2020 yıl sonundaki fiyatını ikiye katlayacaktır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.