1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriDASH Haberleri
  3. DASH güncel teknik analizi:
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

DASH güncel teknik analizi:

DASH güncel teknik analizi:
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DASH fiyat analizi nasıl bir formasyon ortaya koyuyor? Bugünlerde fiyat artışı ile dikkat çeken DASH, oluşan grafiklere göre büyük bir ralliye başlayabilir. 


Dash fiyat analizi

DASH fiyat analizi – 5 Kasım

DASH/USD günlük tabloda çok olumlu bir gösterge ortaya koyuyor. Önümüzdeki günler DASH sahiplerine kazanç getirebilir. 

DASH/USD piyasası

Kilit seviyeler:

Direnç Seviyeleri: $80, $82, $84

Destek seviyeleri: $68, $66, $64

Dash fiyat analizi DASH güncel teknik analizi:

Eğer DASH işlem hacmi düzenli olarak artmaya devam ederse, muhteşem bir ralli bizi bekliyor olabilir. Şu andaki işlem fiyatının ardından, DASH an itibariyle kritik bir direnç seviyesi olan 75 dolar seviyesi ile karşı karşıya.  75 dolar direnç seviyesi 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamanın üstünde bir seviye, aynı zamanda yukarı doğru giden kanalın da üzerinde bulunuyor. Yükselen kanalın üzerine doğru gerçekleşecek bir kırılma, devasa bir mum formunun oluşmasına neden olabilir ve direnç noktaları olarak bu defa 80,82 ve 84 dolar seviyeleri ortaya çıkabilir. İşte bu seviye gerçekleşirse o zaman, DASH/USD paritesinde bizi büyük bir ralli bekleyecektir.  

Ancak, eğer geriye doğru bir adım atarsa, fiyat 68 doları bulacak ve daha aşağılara doğru hareket etmeye zemin hazırlamış olacak ve 66 dolar ile 64 dolar destekleri bu defa karşımıza çıkabilecek. Bu seviye de aylık en düşük seviye olacak. Tabloya baktığımız zaman işlem hacminin yavaş yavaş arttığını görüyoruz. Bu artış yaklaşmakta olan bir rallinin ayak sesleri. MACD işaret hatları pozitif bölgeye geçmek üzere, bu görünüm de piyasada zayıflayan bir hareketin yansıması olarak kabul ediliyor.

DASH/BTC piyasası

Bir kaç güm önce DASH/BTC piyasası çok ciddi fiyat düşüşü gördü. Ancak fiyat 0.0078 BTC seviyesinde güçlü bir direnişle karşılaştı ve  0,0077 seviyesine geriledi. İşin ancak bir diğer tarafı da şu, DASH 0,0082 BTC civarında bir dirençle karşılaşıyor. Bu seviyenin üzerindeki ana direnç ise 0.0084 BTC. DASH an itibariyle 20.sırada ve 74,55 dolardan işlem görüyor.

Dash fiyat analizi DASH güncel teknik analizi:

Biraz daha detaylandırırsak, eğer fiyat simetrik üçgenin alçak tarafına doğru düşerse, kanalın aşağısına doğru giden bir aşağı  yönlü baskıyla karşılaşabiliriz. Bunun neticesinde ise izlememiz gereken destek seviyesi 0,0074 BTC ve ardından 0,0072 BTC. Ancak stochastic RSI  80 seviyesini geçmek üzere bu da işlerin yolunda gittiğini ve bir rallinin gelmekte olduğunu gösteriyor. Elinde DASH olanlar bu sıralar gelişmeleri iyi takip etmeliler.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Total
0