BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Digibyte teknik analiz ve fiyat tahmini
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Digibyte teknik analiz ve fiyat tahmini

Digibyte teknik analiz ve fiyat tahmini
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Digibyte (DGB) fiyat tahmini , 2018 de Digibyte hakkında yüksek bir beklenti var.  Digibyte yatırımcısının yüzünü güldürecek mi dersiniz?  İlk kripto paralardan birisi olan DGB için bir analiz yapalım.

Fiyat Tahmini: Digibyte 2018’de $1’ı Geçecek mi?

Digibyte (DGB) fiyat tahmini için önce Bitcoin ile ilgili gelişmeleri ele almak gerekiyor. Bitcoin, kripto alanındaki en büyük ve en çok konuşulan para birimi olsa da, tek karlı yatırım seçeneği değil aslında. Bitcoin’in 2017’de kaydettiği yüksek performanstan sonra, 2018 Bitcoin takipçileri için hayal kırıklığı yaratan bir yıl oldu. Yıllar geçtikçe, piyasa, blockchain alanında olağanüstü yenilikler getirmeyi amaçlayan binlerce yeni altcoine ev sahipliği yapacak  şekilde gelişti. Gözle görülür bir şekilde, DigiByte piyasadaki en iyi performans gösteren para birimleri arasında yer alıyor ve ekibi, kripto meraklılarına güvenli, hızlı ve avant-garde blockchain çözümü sunmaya odaklanan çalışmalar yapıyor.

Yükselişte bir kripto para olan DigiByte, yeni çağın yatırımcıları için alternatif bir blockchain çözümü geliştirmeyi amaçlıyor esasen. 2014’ten beri işlevsel olan  bu dikkat çeken kripto para birimi, dört yıldır varlığını sürdürüyor ve dolaşımdaki  en hızlı ve en güvenli UTXO blok zinciri olarak da yerini sağlamlaştırıyor. Çok dalgalı olan kripto para dünyasında sıkı güvenlik protokolleri ve gelişmiş algoritma gibi faktörler yatırımları etkilemekte çok önemli bir rol oynar. Güvenliği her şeyin önüne koyarak,  DigiByte ekibinin birincil hedefi yatırımcılara yüksek güvenlikli hizmetler sunmak. DigiByte’ın, merkeziyetçi  olmayan kamu bloackchain ile  şöhrete hızlı bir yükseliş göstermesinin tek bir anlamı var. DigiByte, diğer merkezi olmayan başarılı ağlarda olduğu gibi, yetkili bir geliştirme ekibi tarafından desteklenmektedir.

 

Bu Yıl Digibyte’ın Değerinin 1 Dolara Ulaşmasının Başlıca Nedenleri

Digibyte (DGB) fiyat tahmini için elimizde bulunan argümanlara bakalım. En son fiyat trendlerinden haberdar olursanız, bazı aktif para birimlerini bir depresyona iten ayı momentumunun farkında olabilirsiniz. En iyi piyasa oyuncuları kırmızıya yatırım yaparken, DigiByte ayı fırtınasında hayatta kalan nadir altcoinler arasında yer alıyor. Para biriminin fiyat hareketlerini takip eden DGB’nin fiyatı, 0,017 USD’den 0,048 USD’ye yükseldi. DGB, 0.048 USD’ye yükseldiğinden beri, tutarlı bir performans sergilemeyi başararak 0,033 USD seviyesinde kaldı.

DCB’nin olumlu piyasa tepkisine bakıldığında, koinin ilerlemesini etkileyen çeşitli faktörlere işaret edilebilir. Altcoinlerin  meteorik yükselişi etrafında oluşturulan spekülasyonlar düşünüldüğünde, uzun zamandır beklenen 1 dolarlık fiyat seviyesine bile dokunabilir DGB. Kripto para birimini 1 dolarlık hedefe doğru iten önemli gelişmeler şu şekilde özetlenebilir:

Ölçeklenebilir ve yıldırım hızında uygulaması ile tanınan DigiByte, önde gelen piyasa liderleri arasında yer alıyor. Bitcoin 10 dakikada tek bir blok oluştururken, DigiByte sadece 15 saniyede para kazanıyor. Bunun yanında sadece birkaç para birimi, Digibyte’ın sunduğu güvenlik özelliklerini yıkabilir, Digibyte % 51’lik saldırı riskini ortadan kaldırmak için, MultiShield (Çoklukalkan) olarak da bilinen 5 algoritma tabanlı bir sistem kullanıyor. Katil güvenlik protokolleri  ise DigiShield, MultiAlgo, DigiSpeed ve SegWit tarafından tamamlanmaktadır.

Blockchain’deki teknolojik güncellemelerin yanı sıra, Digibyte listeleme ve ortaklık biçiminde bazı etkileyici gelişmeler göstermiştir. Örneğin, DGB, NASDAQ’nın merkezi olmayan projelerinden biri olarak belirlenmiştir.

DigiByte ile ilgili spekülasyonların çoğu, DigiByte’nin adanmış farkındalık ekibi ya da proje hakkında farkındalık yaratma vizyonu ile oluşturulmuş olan ve ağa yeni yatırımcılar çeken DGB açısından bakınca daha iyi anlaşılabiliyor.

DGB’nin ulaştığı önemli kilometre taşlarını takip ederek, DEX.Exchange’de listelenmesi hakkında konuşmak  çok önemli. En etkili yatırım platformları arasında tanınan DEX.Exchange, sayısız DGB token sahibi kişilerle, topluluk güdümlü bir platformdur. Her halükarda böyle bir bağlantı mükemmel bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.