1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Crypto.com fiyatında boğa kırılma: CRO fiyatının %15 ralli ile yeni hedefleri

Crypto.com fiyatında boğa kırılma: CRO fiyatının %15 ralli ile yeni hedefleri

Crypto.com fiyatında boğa kırılma: CRO fiyatının %15 ralli ile yeni hedefleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Crypto.com (CRO) fiyatı bir süre sıkı bir konsolidasyon yaşadı. Ancak şimdi kırılma zamanı ve boğalar kontrolü ele almaya başladı. Şimdi analist ve yatırımcılar, CRO fiyatının yeni hedefler ve seviyelere ulaşmasını bekliyor.


Crypto.com fiyatında boğa kırılma: CRO fiyatının %15 ralli ile yeni hedefleri

Crypto.com (CRO) fiyatı, 14 Ağustos’tan sonra yüzde 37 çöktü. Böylece iki “ lower high” ve üç de “lower low” oluşturdu. Bu salınım noktalarını trend çizgileri ile birleştirdiğimizde ise düşen takoz formasyonu oluşuyor. Bu boğa dönüşüm formasyonu ise yüzde 21 yükseliş öngörüyor. Bu yükseliş hedefi ise ilk yukarı salınım ile aşağı salınım arasındaki mesafenin 0.112 dolardaki kırılma noktasına eklenmesiyle belirleniyor.

Crypto.com fiyatı bu yapıyı 23 Eylül’de kırdı ve tek bir günde yüzde 13’lük bir kazanç mumu oluşturdu. Ardından ise CRO fiyatı yüzde 11 oranında geriledi ve şimdi 0.116 dolar seviyesinde işlem görüyor. Yatırımcılar ise şimdi 0.126 dolara yeni bir yükseliş hamlesi bekleyebilir.

İlgili – Crypto.com – Cronos (CRO) coin nedir, nasıl alınır? Geleceği parlak mı?

Eğer boğalar bu seviyeye ulaşırsa, CRO bu sefer potansiyel bir hedef olan 0.136 dolara odaklanacak. Bu da mevcut seviyeden yüzde 15 yükseliş anlamına geliyor. Ama eğer boğa baskısı çok daha fazla olursa, bu sefer Crypto.com fiyatı 0.142 dolar engelini test etme girişiminde bulunabilir. Böylece kazançlarını yüzde 22’ye taşır.

Crypto.com fiyatında boğa kırılma: CRO fiyatının %15 ralli ile yeni hedefleri

CRO/USDT 1 gün grafiği

Tabii şimdi mevcut fiyat hareketleri Crypto.com için iyi bir görünüm çiziyor. Ancak eğer alım baskısı yeterli olmazsa bu sefer mükemmel düşen takoz formasyonunun hedefleri bozulmuş olacak. 0.108 dolar seviyesinin altında günlük mum kapanışı ise bu destek seviyesini dirence çevirecek. Böylece yukarıda bahsettiğimiz boğa senaryosu da geçersiz olacak.

Bu gelişmeler üzerine ise Crypto.com fiyatı 0.0985 dolar seviyesine çöküşü tetikleyebilir. Çünkü burası en yakın destek seviyesi.

Ayrıca bakınız:

Bitcoin fiyatında 20,000 doları geri alma girişimi: Güncel BTC teknik analizi

Ethereum fiyatında 1,400 dolara doğru sürpriz sıçrama: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak