Cosmos teknik analiz: ATOM mücadele ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cosmos (ATOM), Mart 2019 piyasaya çıkış yaptı. Arkasındaki sağlam ekiple birlikte kendini ispat eden Cosmos ATOM Mart-Ağustos bandında %250 değer kazandı. ATOM güncel olarak altcoin piyasasını takip ediyor.

Cosmos teknik analiz

21 Ekim

Cosmos
ATOM/USD Tradingview

Ayıların, Cosmos pazarında ipleri ela aldığı açık. Dünü %6’lık bir kayıpla kapatan Cosmos ATOM sabah saatlerinde gösterdiği kıpırdanma ile kayıplarını azaltmış görünüyor.

Kırmızı çubuklarla kapanan MACD histogramı ile sıfır çizgisi altındaki MACD ve sinyal çizgileri Cosmos’daki güçlü negatif momentumun varlığına işaret sayılabilir.

Açıkçası düşüş trendinde fiyat, önce hızla %78.6 düzeltme seviyesinin altına indi. ATOM Fibonacci geri çekilme aracının işaretlediği 5.2 dolar sevisine kadar indi.

Düşüş trendinin artarak devam etme eylimi olduğunu söylememiz gerekir. Gece saatlerinde gelen bir miktar yukarı seyirle fiyatı 5.310 dolara (Yazının yazıldığında) gelen Cosmos tokeni güven vermiyor.

Kaynak

İlgili: Güncel altcoin teknik analizi


İlgili: Cosmos ATOM nedir?

Canlı Cosmos grafiği – ATOM dolar ve Türk Lirası

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cosmos teknik analiz: ATOM mücadele ediyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.