BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cosmos teknik analiz: ATOM mücadele ediyor
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Cosmos teknik analiz: ATOM mücadele ediyor

Cosmos teknik analiz: ATOM mücadele ediyor
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cosmos (ATOM), Mart 2019 piyasaya çıkış yaptı. Arkasındaki sağlam ekiple birlikte kendini ispat eden Cosmos ATOM Mart-Ağustos bandında %250 değer kazandı. ATOM güncel olarak altcoin piyasasını takip ediyor.

Cosmos teknik analiz

21 Ekim

Cosmos
ATOM/USD Tradingview

Ayıların, Cosmos pazarında ipleri ela aldığı açık. Dünü %6’lık bir kayıpla kapatan Cosmos ATOM sabah saatlerinde gösterdiği kıpırdanma ile kayıplarını azaltmış görünüyor.

Kırmızı çubuklarla kapanan MACD histogramı ile sıfır çizgisi altındaki MACD ve sinyal çizgileri Cosmos’daki güçlü negatif momentumun varlığına işaret sayılabilir.

Açıkçası düşüş trendinde fiyat, önce hızla %78.6 düzeltme seviyesinin altına indi. ATOM Fibonacci geri çekilme aracının işaretlediği 5.2 dolar sevisine kadar indi.

Düşüş trendinin artarak devam etme eylimi olduğunu söylememiz gerekir. Gece saatlerinde gelen bir miktar yukarı seyirle fiyatı 5.310 dolara (Yazının yazıldığında) gelen Cosmos tokeni güven vermiyor.

Kaynak

İlgili: Güncel altcoin teknik analizi

İlgili: Cosmos ATOM nedir?

Canlı Cosmos grafiği – ATOM dolar ve Türk Lirası

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.