fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Compound (COMP) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumlar
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Compound (COMP) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumlar

Compound (COMP) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumlar
0

Compound (COMP) coin ile ilgili uzman görüşlerine 2021-2025 yılları için fiyat tahminlerine ve teknik verilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Compound (COMP) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumlar

Kripto para alım satımı yapmak ortalama bir kullanıcı için kolay olabilir. Ancak hangi kripto paraya yatırım yapılıp yapılmayacağını belirlemek uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu kadar dalgalanmanın olduğu bir piyasada herhangi bir uzmana danışmadan ya da yatırım yapılacak varlığın projeleri araştırılmadan yapılacak bir işlemin zararla sonuçlanması kaçınılmaz olur. Bu nedenle kripto paralar hakkındaki güncel yorumları ve kripto analiz firmalarının tahminlerini Koinmedya.com olarak okuyucularımız için derliyoruz.

Bu sayafada Ethereum üzerine kurulmuş olan bir DeFi platformu olan Compound’un (COMP) 2021-2025 yıları için fiyat tahminlerini ele alacağız.

Ethereum platformu, akıllı sözleşmelerin kullanımı yoluyla sayısız yenilik yolu açmıştır. Son zamanlardaki en yenilikçi platformlardan biri, kullanıcıların zahmetli kredi kontrollerine gerek kalmadan kripto para birimlerini sorunsuz bir şekilde ödünç vermelerini ve ödünç almalarını sağlayan Compound’dur.

İlgili: Compound (COMP) nedir? Geleceği var mı? Nasıl alınır?

Compund, platformun yenilikçi doğası nedeniyle, fiyat tahminleri konusunda oldukça iyimser bir tablo çiziyor.

2020 boyunca, COMP fiyatı 100 dolar ile 200 dolar arasında değişkenlik gösterdi ve yılın çoğu için yatay bir seyir izledi. Bununla birlikte, Kasım 2020 ile Mayıs 2021 arasında, COMP fiyatı şaşırtıcı bir şekilde %853 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 916 dolara ulaştı. Piyasadaki genel eğilim ile geri çekilen COMP’un fitayt tahmineri şu şekilde:

2021 yılı fiyat tahmini

Yazının kaleme alındığı tarihte Coinmarketcap verilerine göre 303 dolar olan Compund için kripto analiz firmalarının yıl sonu tahmini 800 dolar.

2022 yılı fiyat tahmini

2022 yılı içerisinde Compound’un 916 dolar seviyesine çıkacağı tahmin ediliyor. Bu COMP’un mevcut fiyatından %300’lük bir artışı temsil ediyor.

2025 yılı uzun vadeli tahmin

Compound, gerçekten başarılı olan ve daha fazlasının yolunu açan ilk DeFi projelerinden biridir. Anlaşılacağı gibi, mevcut sistemleri sürdürmek isteyen güçlerin bu projelere karşı direnişi var. Bununla birlikte, zaman değişiyor ve Compound, bu yeni projeler gerçekleştirme yolunda ilk hamle yapanlardan biri olabilir. Wallet Investor, COMP’un 2025 yılında 1600 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olabileceğini değerlendiriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: