Analistten çok konuşulacak Bitcoin ayı piyasası ve dip yorumu!

Onchain analiz platformundan Bitcoin ayı piyasasına dair çarpıcı rapor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin ayı piyasası ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bitcoin ayı piyasası bitti mi?

Sosyal medyada kendini Rager olarak tanıtan kripto analisti, Bitcoin’in, ayı piyasasının dip noktasını oluşturmak için sağlam bir konumda olduğuna inanıyor.

Twitter’dan paylaştığı yeni bir videoda, kripto stratejisti, takipçilerine bu piyasada hiçbir şeyin garantisi olmasa da Bitcoin (BTC)’in 19.000 doların üzerinde bir taban oluşturduğunu söyledi.

Analistten çok konuşulacak Bitcoin ayı piyasası ve dip yorumu!

İlginizi çekebilir:

Bitcoin fiyatının 22,000 dolar hamlesi: Güncel BTC teknik analizi

Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

 

“Birçok insan, Bitcoin ayı piyasası döngüsünün dibini soruyor. Olabilir. bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, buranın uzun vadede Bitcoin biriktirmek için oldukça iyi bir yer olduğu… Burada oldukça parlak bir fiyat hareketi var.


Olan şu; Bitcoin 19.000 dolar civarındaki bu seviyede bolca vakit geçirdi. Ve bu kadar çok sıçrama yapmasının nedeni, buranın 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin günlük ve haftalık kapanışı olması. Dolayısıyla bu, birçok insanın dikkatle izlediği önemli bir seviye.

Haziran ayında Three Arrows Capital ve LUNA çöküşünün acısını çektik. O dönemde satış baskısının oldukça yüksek olduğunu gördük ancak o zamandan beri böyle bir satış baskısı yaşamadık.”

Rager ayrıca, Bitcoin’in 9 Eylül’deki fiyat hareketini de daha yakından inceliyor. BTC’nin o günkü tepkisinin, döngü tabanının oluşmasını desteklediğini söylüyor.

“Burası dip olabilir mi? Kesinlikle olabilir. İnsanları ofsayta çeken bu tür fiyat hareketlerini görmek hoşuma gidiyor. İnsanlar yanılma eğilimindedir.”

Ayrıca Rager, Bitcoin’in hala S&P 500 (SPX) ile sıkı bir korelasyona sahip olduğunu ekliyor. Ve SPX, 3.896 puanın üzerinde olduğu sürece Bitcoin’in muhtemelen yeni döngü dipleri oluşturmayacağını söylüyor.

“Geleneksel ekonomide gidişat oldukça iyiyse, hisse senetleri yükseliyorsa; Bitcoin’in yakın zamanda 12.000 ila 13.000 dolara düşmesi söz konusu bile olamaz.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırasında, Bitcoin 21.341 dolardan işlem görürken; S&P 500 haftayı 4.067.35 puandan kapattı.

İlginizi çekebilir.

Ripple grafiğinde dip işaretleri! – XRP yükselir mi?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analistten çok konuşulacak Bitcoin ayı piyasası ve dip yorumu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.