okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.61%
Bitcoin
68.866,86 USDT
eth
ETH
2.88%
Ethereum
3.857,52 USDT
bch
BCH
-1.83%
Bitcoin Cash
484,61 USDT
xrp
XRP
-2.05%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.23%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
-0.23%
Binance Coin
601,00 USDT
sol
SOL
-3.59%
Solana
162,32 USDT
avax
AVAX
-3.55%
Avalanche
36,92 USDT
ada
ADA
-0.74%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.51%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-3.58%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-2.78%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase’den Merge sonrası Ethereum’da bölünme açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum ağı Eylül ayı ortasında Merge güncellemesi ile PoS sisteme geçecek. Şimdiden ETH’de hard fork ile PoW tokenler oluşmaya başlayabileceği belirtiliyor. Coinbase de bu konuda traderler için önemli bir duyuru yaptı.


Coinbase’den Merge sonrası Ethereum’da bölünme açıklaması

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, tüm meşru Ethereum (ETH) proof of work (PoW) forklarını desteklemeye açık olduklarını bildirdi. Çünkü Eylül ayında yaşanacak ve çok merakla beklenen Merge olayından sonra böyle bir ihtimal var.

Coinbase, olası tüm Ethereum forklarını bireysel olarak değerlendireceklerini bildiriyor. Coinbase’den yapılan açıklamada şöyle deniliyor:

“Coinbase, Merge sonrası güncellenmiş Ethereum PoS (proof of stake) chain ağı tam olarak desteklemeye kararlı.

Coinbase olarak bizim hedefimiz, tüm güvenli ve yasal olan varlıkları listelemek. Merge sonrası oluşabilecek tüm ETH fork tokenleri tek tek inceleyeceğiz. Bunların bizim varlık listeleme standartlarımıza uyup uymadığına bakacağız.

Şundan emin olabilirsiniz ki tüm potansiyel fork Ethereum tokenkeri, buna PoW fork tokenleri de dahil, borsamızda listelenen diğer herhangi bir varlık için yapılan aynı katı liste inceleme sürecinden geçecek.”

İlgili – Ethereum fiyatı için sırada ne var? Güncel ETH teknik analizi

coinbase ceo'su

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, geçen ay Lex Fridman ile yaptığı röportajda, kripto borsa olarak hedeflerinin mümkün olduğunca çok tokeni listelemek olduğunu söylemişti. Tabii bu tokenlerin şirketin aradığı tüm standartları karşılaması gerekiyor. Bu standartlarda söz konusu tokenin güvenliği, yasalara uyumu ve projenin arkasında kimler olduğuna bakılıyor.

Armstrong, açıklamasına şöyle devam ediyor:

“Arkasındaki aktörler ve her türlü suç geçmişi ve bunun gibi şeyler dahil bazı uyumla ilgili konulara da bakıyoruz. Listeleme standartlarımızı karşıladığına inanıyorsak, temelde bu yasallık testi ve müşteri koruması konularını da kapsıyor, o zaman pazarın bu noktada karar vermesini istediğimiz için listelemek istiyoruz.

Benim inancım, zaman içinde bu varlıkların milyonlarca olacağı ve bu yüzden gelecekte bir tane listelediğimizde bunun haber olmayacağını umuyorum.”

İlgili – Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.