1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase yine yaptı, 2 altcoin fiyatında sürpriz

Coinbase yine yaptı, 2 altcoin fiyatında sürpriz

Coinbase yine yaptı, 2 altcoin fiyatında sürpriz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum tabanlı 2 altcoinin fiyatı yükseliş kaydediyor. Hem de kripto para piyasasının genel olarak düştüğü bir ortamda. Yükselişte Coinbase’in de el var.


Coinbase yine yaptı, 2 altcoinin fiyatı uçtu

‏‏‎İki Ethereum tabanlı altcoinin fiyatı roket hızında yükseliyor. Bunun sebebi ise Coinbase Pro’ya eklenecek kripto paralar arasında yer almaları.

Bu coinlerden biri POWR. POWR, eşler arası enerji platformu Power Ledger’in kullanım tokeni. POWR token 0.35 dolar dip seviyesinden yükselerek 0.79 dolara ulaştı.
‏‏‎
Power Ledger, insanların elektrik enerjisi alması ve satmasına olanak sağlıyor. Çeşitli enerji ürünlerini destekliyor. Bunlar arasında elektrikli araçlar, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi de var.

Coinbase Pro’dan yapılan açıklamaya göre, bu Ethereum tabanlı token ABD Doları, Euro ve Tether (USDT) pariteleri ile borsada liselenecek.

Coinbase

İlgili – Bitcoin (BTC) nedir ve geleceği nasıl? Bitcoin nasıl alınır?

Coinbase etkisi ile yükselen diğer altcoin

Oyuncu kontrollü blockchain oyun platformu Gala için olan Ethereum tabanlı kripto para GALA’nın fiyatı da 15 Kasım’daki 0.089 dolar seviyesinden 0.13 dolara yüzde 46 yükseliş kaydetti.

Gala, oyuncuların oyun içi öğelere sahip olmalarını ve oyunun gelişim yönünü belirlemelerini sağlıyor. GALA token de bu ekosistemde ödeme aracı ve alıp satım yöntemi olarak kullanılıyor.

Coinbase Pro aynı zamanda Pazartesi günü ALCX, ENS ve mStable USD (MUSD) coinleri de listeledi. Buna rağmen bu kripto paraların fiyatlarında hiçbir dikkat çeken yükseliş olmadı.

İlgili – Altcoin nedir, altcoin çeşitleri nelerdir?

Coinbase etkisi nedir?

Kripto para borsası Coinbase, ABD’nin en büyük kripto ticaret platformu. Borsa sık sık listelediği kripto paraları güncelliyor. Zaman zaman yeni coinleri listelerken, bazen de ilgi görmeyen tokenleri delist ediyor.

Coinbase’in bir coini listelemesini duyurması ile bu kripto paranın fiyatının yükselmesine ise Coinbase etkisi deniliyor. Başlıca sebebi ise ABD’nin önemli bir kripto pazarını oluşturması.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.