Loading...
btc
BTC
-0.37%
Bitcoin
65.421,81 USDT
eth
ETH
-0.51%
Ethereum
3.139,03 USDT
bch
BCH
0.25%
Bitcoin Cash
526,98 USDT
xrp
XRP
-0.44%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.54%
Litecoin
79,30 USDT
bnb
BNB
-0.8%
Binance Coin
561,92 USDT
sol
SOL
-0.71%
Solana
150,19 USDT
avax
AVAX
-0.77%
Avalanche
36,99 USDT
ada
ADA
-0.44%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
-0.74%
Poladot
6,81 USDT
doge
DOGE
-0.83%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.97%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase yine yaptı, 2 altcoin fiyatında sürpriz

Metaverse tokenlerde tüm zamanların en düşük seviyeleri! Korkmalı mıyız?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum tabanlı 2 altcoinin fiyatı yükseliş kaydediyor. Hem de kripto para piyasasının genel olarak düştüğü bir ortamda. Yükselişte Coinbase’in de el var.


Coinbase yine yaptı, 2 altcoinin fiyatı uçtu

‏‏‎İki Ethereum tabanlı altcoinin fiyatı roket hızında yükseliyor. Bunun sebebi ise Coinbase Pro’ya eklenecek kripto paralar arasında yer almaları.

Bu coinlerden biri POWR. POWR, eşler arası enerji platformu Power Ledger’in kullanım tokeni. POWR token 0.35 dolar dip seviyesinden yükselerek 0.79 dolara ulaştı.
‏‏‎
Power Ledger, insanların elektrik enerjisi alması ve satmasına olanak sağlıyor. Çeşitli enerji ürünlerini destekliyor. Bunlar arasında elektrikli araçlar, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi de var.

Coinbase Pro’dan yapılan açıklamaya göre, bu Ethereum tabanlı token ABD Doları, Euro ve Tether (USDT) pariteleri ile borsada liselenecek.

Coinbase

İlgili – Bitcoin (BTC) nedir ve geleceği nasıl? Bitcoin nasıl alınır?

Coinbase etkisi ile yükselen diğer altcoin

Oyuncu kontrollü blockchain oyun platformu Gala için olan Ethereum tabanlı kripto para GALA’nın fiyatı da 15 Kasım’daki 0.089 dolar seviyesinden 0.13 dolara yüzde 46 yükseliş kaydetti.

Gala, oyuncuların oyun içi öğelere sahip olmalarını ve oyunun gelişim yönünü belirlemelerini sağlıyor. GALA token de bu ekosistemde ödeme aracı ve alıp satım yöntemi olarak kullanılıyor.

Coinbase Pro aynı zamanda Pazartesi günü ALCX, ENS ve mStable USD (MUSD) coinleri de listeledi. Buna rağmen bu kripto paraların fiyatlarında hiçbir dikkat çeken yükseliş olmadı.

İlgili – Altcoin nedir, altcoin çeşitleri nelerdir?

Coinbase etkisi nedir?

Kripto para borsası Coinbase, ABD’nin en büyük kripto ticaret platformu. Borsa sık sık listelediği kripto paraları güncelliyor. Zaman zaman yeni coinleri listelerken, bazen de ilgi görmeyen tokenleri delist ediyor.

Coinbase’in bir coini listelemesini duyurması ile bu kripto paranın fiyatının yükselmesine ise Coinbase etkisi deniliyor. Başlıca sebebi ise ABD’nin önemli bir kripto pazarını oluşturması.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.