1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase zaferi! Veni, Vidi, Vici!

Coinbase zaferi! Veni, Vidi, Vici!

Coinbase zaferi! Veni, Vidi, Vici!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase, yeni borsalarda listelenmeye devam ediyor, yanlışlıkla ihmal edilen yasal belgeleri gönderdikten sonra hisselerinin Alman borsasından çıkarılmasını önledi.


Coinbase için olumlu bir gelişme

Coinbase hisselerinin Alman Deutsche Boerse borsasından planlanan şekilde kaldırılması önlenmiş gibi görünüyor.

Platform Çarşamba günü, Coinbase’in, kripto para borsasının hisseleri için uygun referans verileri sunmadığının fark edilmesinin ardından bu hafta Xetra ve Frankfurt borsalarından kaldırılacağını duyurmuştu. Kaldırma tarihi başlangıçta Cuma günü, günün işlem seansının kapanışında planlanmıştı.

Tüzel Kişi Kimlik Kodu veya LEI kodu, ülke içinde finansal işlemler gerçekleştiren firmalar için bir ön koşul. Menkul kıymetler borsası operatörü, Coinbase’in kazara yanlış referans kodunu vermesi ile oluşan karışıklığın bir idari hatadan kaynaklanmış olduğunu belirtti.

İlgili:Coinbase CEO’sundan Nasdaq’taki ilk gün rekor hisse satışı!

Deutsche Boerse Perşembe günü, Coinbase’in o günden sonra kendisine resmi bir LEI kodu sağladığını ve hisselerin, Reuters raporuna göre iki platformda engellenmeden işlem yapmaya devam edeceğini duyurdu

Coinbase, 24 saatten daha kısa bir sürede çözülen durumla birlikte uygun belgeleri hiç zaman kaybetmeden gönderdi. Bir Coinbase sözcüsü bu konuda şunları söyledi:

“Coinbase’in belirli belgeleri belirli Avrupa borsalarına yeniden göndermesini gerekli kılan bir yönetimsel hatanın farkındayız. Şu anda Coinbase hisselerinin alım satımında herhangi bir kesinti yaşanmadı. Bu sorunu olabildiğince çabuk çözmeye çalışıyoruz. “

İlgili:Coinbase’in Nasdaq’daki başarısı, Bitcoin piyasaları için ne anlam ifade ediyor?

Kaynak