1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase CEO’sundan Nasdaq’taki ilk gün rekor hisse satışı!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Coinbase CEO’sundan Nasdaq’taki ilk gün rekor hisse satışı!

Coinbase CEO’sundan Nasdaq’taki ilk gün rekor hisse satışı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong Coinbasenin Nasdaq’taki ilk gününde 291,8 milyon dolarlık hisse sattı. Detaylar haberimizde.

Coinbase CEO’sundan Nasdaq’taki ilk gün rekor hisse satışı

Dünyanın en büyük kripto para borsaların bir olan Coinbase geçtiğimiz hafta halka arz oldu. Coinbase listelendediği ilk gün yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Nasdaq’ta işlem görmeye başlayan kripto para borsasının CEO’su Brian Armstrong’un ilk gün ne kadar hisse sattığı belli oldu.

Coinbase İcra Kurulu Başkanı Brian Armstrong, resmi rakamlara göre geçtiğimiz hafta Nasdaq’ta kripto para borsasının ilk alım satım gününde toplamda yaklaşık 291,8 milyon dolarlık hisse sattı.

Bkz: Coinbase, Coinbase haberleri ve son dakika gelişmeleri

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan başvurular, Armstrong’un toplam 291,8 milyon dolarlık hasılat için hisse başına 381 dolar ile 410.40 dolar arasında değişen fiyatlarla üç grup halinde 749.999 hisse sattığını gösterdi.

Coinbase İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Brian Armstrong 04/14/2021 tarihinde ortalama 389,1 dolar fiyatla 749.999 COIN hissesi sattı. O zamandan beri hissenin fiyatı %12,1 düştü.

Blockchain ve kripto para birimi web sitesi Coindesk hafta sonu yaptığı derlemede Coinbase paydaşlarının ve yatırımcılarının alım satımın ilk gününde yaklaşık 5 milyar dolarlık hisse sattığını bildirdi.

Coinbase Global Inc, halka arzın ilk gününde 100 milyar dolardan fazla değere sahip olarak Nasdaq’ta yüksek profilli bir başlangıç ​​yaptı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.