1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Coinbase bu altcoini izlemeye başladığını duyurdu!

Coinbase bu altcoini izlemeye başladığını duyurdu!

Coinbase bu altcoini izlemeye başladığını duyurdu!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Ethereum tabanlı bir altcoini listelemek için izlemeye başladığını duyurdu. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Coinbase bu altcoini izlemeye başladığını duyurdu!

ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase, ticareti yapılabilen dijital varlıklar listesinde görünebilecek altcoinler listesine yeni bir token ekledi. Twitter üzerinden duyuru yapan Coinbase, merkezi olmayan değişim (DEX) Hashflow’un kripto parası olan Hashflow Token’ı (HFT) yol haritasına eklediğini açıkladı. Henüz bir listeme gerçekleşmedi ancak Coinbase’in tokeni listeleme olasılığı çok yüksek.

İlgili: Kripto para nedir, geleceği nasıl?

Hashflow, Ethereum (ETH) ağı üzerine kurulu olan bir proje ve  sıfır kayma ve madenci çıkarılabilir değer (MEV) korumalı işlemleri kolaylaştırmayı amaçlıyor. DEX’ler geleneksel olarak varlıkların isteğe bağlı ticaretini sağlamak için otomatikleştirilmiş piyasa aktörlerine (AMM’ler) güvenirken, Hashflow, profesyonel piyasa yapıcıların likidite havuzlarını yönetmesine olanak tanıyan bir fiyat teklifi talebi (RFQ) modeli kullanıyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

HFT henüz piyasaya sürülmedi. Tokeni izleyen tek kripto para borsası Coinbase değil.  Kripto borsası Huobi , 7 Kasım’da HFT’yi listeleyeceğini duyurdu. Web sitesine göre Hashflow, Jump Trading, Galaxy Digital, Alameda Research ve Coinbase’in risk sermayesi kolu Coinbase Ventures gibi platformlardan destek alıyor.

altcoin

Coinbase CEO’su Brian Armstrong,  Coinbase’in şirketin standartlarını karşıladığı sürece mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığı listelemeyi hedeflediğini söylemişti.

Kaynak