1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase 2 altcoin açıkladı, biri %52 ralli yaptı

Coinbase 2 altcoin açıkladı, biri %52 ralli yaptı

Coinbase 2 altcoin açıkladı, biri %52 ralli yaptı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Solana (SOL) staking bağlantılı 2 coin için harekete geçti. Bu coinlerden biri açıklamadan sonra yüzde 50 ralli yaptı. Bu yeni gelişmenin ayrıntılarına bakalım.


Coinbase’den 2 Solana (SOL) staking bağlantılı altcoin adımı

Kripto para borsası Coinbase, traderlerin radarında olmayan 2 altcoini daha listeleme yol haritasına ekledi. Bunlardan biri Solana (SOL) üzerinde kurulan muhafazasız likidite staking protokolünün yönetim tokeni.

Coinbase’den yapılan açıklamada, listeleme yol haritasına Marinade (MNDE) ve bir staking bağlantılı altcoin eklendi.

Açıklamadan hemen sonra MDNE fiyatı yüzde 52 oranında yükseliş kaydetti. Son 24 saatte yaşanan bu yükselişten sonra MDNE fiyatı 0.076474 dolardan işlem görüyor.

Tabii şunu da belirtmek gerekiyor ki bugün MDNE fiyatında yaşanan yükseliş, bu hafta yaşanan şiddetli volatilitenin yanında sönük kalır. Pazartesi günü 0.002891 dolar dip seviyesine ulaşan MDNE fiyatı Salı günü 0.310840 dolar seviyesine patlama yapmıştı.

İlgili – Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gençlere kripto para tavsiyesi!

Solana

Coinbase aynı zamanda Marinade Staked SOL tokeni (MSOL) de listeleme yol haritasına ekledi. MSOL şu an 30.05 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 3.23 oranında düştü.

Coinbase, listeleme ile ilgili yol haritasını bu yıl oluşturdu. Böylece listeleme süresinde şeffaflık getirmeyi amaçlıyor. Bununla bu listelemeleri önceden bilerek buradan çıkar sağlamaların önünü almaya çalışıyor.

Coinbase’in bir coini listeleyeceğini açıklaması genel olarak fiyata boğa etkisi yapıyor. Kripto para piyasasında bu Coinbase etkisi adıyla biliniyor. Bundan dolayı şimdi de Coinbase’in söz konusu açıklamasından sonra altcoin bir ralli yaptı.

İlgili – Ünlü analist Peter Brandt’tan bu kriptoya bir destek daha

Kaynak