1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Çılgın ETH tahmini ;  6.000 dolar, 8.000 dolar hatta 20.000 dolara çıkabilir

Çılgın ETH tahmini ;  6.000 dolar, 8.000 dolar hatta 20.000 dolara çıkabilir

Çılgın ETH tahmini ;  6.000 dolar, 8.000 dolar hatta 20.000 dolara çıkabilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Çılgın ETH tahmini; Fairlead Strategies’ten Katie Stockton’a göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un fiyatı, önemli bir teknik seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa 6.000 dolara yükselebilir.

Teknik analistten Çılgın ETH tahmini; Ethereum fiyatı kilit seviyede kalırsa 6.000 dolara ve daha da yukarılara çıkabilir

 

Fairlead Strategies’ten Katie Stockton’a göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un fiyatı, önemli bir teknik seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa 6.000 dolara yükselebilir. Analistin yaptığı bu çılgın eth tahmini inanılmaz rakamlara bile çıkabilir.

 

İlk olarak Business Insider tarafından bildirilen bir notta Stockton, Ethereum’un son zamanlarda 4,600 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için elde ettiği kazanımların, kripto para biriminin önceki direncinin 4,384 dolardan iki haftalık kapanışını iki puan üzerine çıkarmayı başarması durumunda korunabileceğini özellikle  belirtti.

 

ETH’nin fiyatı bu Cuma günü sona erdiğinde kalması durumunda  ve bu işaretin bir beklenen sonraki fiyat direncine ulaşmasının, kripto para biriminin mevcut seviyelerinden %33’e kadar yükseltebileceğini ve önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde 6.000 dolar seviyesine ulaşacağını düşünüyor.

 

Analist şunları söyledi:

 

“Tabii ki, oraya düz bir çizgide ulaşmasını beklemiyoruz, ancak teyit edilmiş bir kırılma, 2022’nin ilk yarısı boyunca potansiyel olarak yükseliş eğilimini destekleyecektir.”

 

Kripto para birimi 4.384 doların üzerine çıkamazsa, yatırımcılar 3.340 dolar civarında potansiyel destek arayabilirler. Düşüş, yatırımcılar için %26’lık bir düşüşe yol açacaktır.

çılgın eth tahmini Çılgın ETH tahmini ;  6.000 dolar, 8.000 dolar hatta 20.000 dolara çıkabilir

CryptoGlobe’un bildirdiğine göre ise, Goldman Sachs analistleri daha ileri giderek, kripto varlığın 2019’dan bu yana enflasyon kırılmalarına uygun olarak işlem gördüğünü gördükten sonra Ethereum’un yıl sonuna kadar 8.000 dolara yükselebileceğine inanıyor.

 

ZeroHedge’e göre, Goldman Sachs’ın Global Market genel müdürü Bernhard Rzymelka, Bloomberg’in Galaxy Crypto Index’ini 2 yıllık USD ileri oranı ve 2 yıllık enflasyon takası ile karşılaştırdı ve enflasyonun Ethereum ve diğer kripto varlıkların yükselmesine yardımcı olan itici bir güç olduğunu öne sürdü.

 

Rzymelka, müşterilerine gönderdiği bir notta, kripto para biriminin “enflasyon piyasalarını özellikle yakından takip ettiğini ve muhtemelen döngüsel doğayı “ağ tabanlı” varlık olarak yansıttığı için yerel zeminin Ethereum için olumlu göründüğünü yazdı. Stratejist, “enflasyon başabaşlarındaki son artış, son dönemlerin önde gelen ilişkisinin sürmesi durumunda yukarı yönlü riske işaret ettiğini” de sözlerine ekledi.

 

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, sosyal medyada “şu anda hiç düşünmeden yaptığı uzun vadeli ETH yatırımı olduğunu”, hatta piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin mevcut pozisyonuna yeni ivmeler eklemesini beklediğini açıkladı.

 

Pal, özellikle Metcalfe Yasasına dayanarak ETH’nin 20.000 dolarlık” bir döngüye” gittiğini gördüğünü öne sürüyor. Raoul Pal, o sırada bunun “tüm Metcalfe Yasası” olduğunu ve yatırımcıların beğenip beğenmediğini gösterdiğini , çünkü “ETH = BTC” kavramının belirgin olduğunu söyledi. Ethereum’un ilk günlerinde bu metriğe dayalı olarak BTC’ye benzediğini göstermeden önce, ekibinin aktif adresleri ve kripto para biriminin fiyatını ve piyasa değerini kullanarak BTC ağı üzerindeki Metcalfe Yasasını göstermek için oluşturduğu bir modele işaret etti.   

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.