Loading...
btc
BTC
0.04%
Bitcoin
65.959,19 USDT
eth
ETH
-0.18%
Ethereum
3.476,43 USDT
bch
BCH
0.02%
Bitcoin Cash
366,52 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.05%
Litecoin
72,95 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
582,01 USDT
sol
SOL
0.11%
Solana
173,23 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
29,61 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.04%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
0.08%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
0.23%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. Chainlink %180 büyüdü LINK coin fiyatı ne olur? Güncel Chainlink teknik analizi

Chainlink %180 büyüdü LINK coin fiyatı ne olur? Güncel Chainlink teknik analizi

LINK coin nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Chainlink oracle blockchain alanını domine etmeye devam ediyor. %180’lik büyüme devam edebilecek mi? LINK coin fiyatı ne olur? 

Chainlink teknik analizi, LINK coin fiyatı ne olur?

Chainlink (LINK) verilerine göre, Haziran sonunda kripto piyasasında yaşanan çöküş Chainlink’i de etkilemiş durumda. LINK coin için ikinci çeyrek, ilk çeyreğe nazaran daha köyü geçti.  2022 ylında, Ocak ve Mart ayları arasında oracle ağlarda toplam %16’lık bir büyüme söz konusu. Buna karşı Nisan ve Haziran aralığında ise büyüme %10’da kalmış durumda. Bununla birlikte, Chainlink 2021 Q2-2022 Q2 aralığında tam %180 oranında büyüme kaydetti. Chainkink 360 networktan şu anda 1007 networka hizmet verir duruma geldi.  Bunların yanı sıra Chainlink kendi bünyesinde de büyümeye devam ediyor. Ağ içerisinde mevcut 1350 proje, 12 farklı blockchain ağı ile irtibatlı halde çalışıyor.  Bu tür gelişim ve büyümenin yatırımcılar üzerinde pozitif etkisinin olduğu açık. Bununla birlikte, gelişmenin ay başından beri düşüş seyrine girmiş olduğu da bir başka gerçek.  Haziran ayı sonunda, yılın en yüksek gelişme değerlerine ulaşan Chainlink, ay başından beri düşüşte. 
chainlink teknik analiz
Chainlink ağ büyümesi Kaynak AMBCrypto

Chainlink LINK coin fiyatı ne olur?

LINK coin, 6 dolar bandında sıkışmış görünüyor.  LINK coin uzun süredir 6-6,92 dolar aralığında işlem görüyor. Açıkçası 28-29 Haziran döneminde uzun vade tutucularından önemli bir satış hamlesi geldi.  Bundan sonraki süreçte Bitcoin fiyatına bağlı olarak LINK coinin daha önce iki kez ziyaret ettiği 5,2 dolar bölgesini bir kere daha test etmesi beklenebilir. 
link coin teknik analiz
LINK/USD 1 Günlük grafik Kaynak: AMBCrypto
 
Canlı LINK fiyatı: [mcrypto coin=”LINK” currency=”USD”] İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025 İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Canlı Chainlink grafiği – LINK dolar ve Türk Lirası

MACD Göstergesi Nedir?

MACD göstergesi trend takipçisi olan ve fiyatların iki farklı hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren bir momentum indikatörüdür.

Chaikin Money Flow Göstergesi nedir?

Chaikin Money Flow Göstergesi belirli bir zaman aralığında yaşanan para akışını ölçen bir göstergedir. Mark Chaikin tarafından geliştirilen gösterge, varlıklar üzerindeki alım ve ya satım baskısını ölçer.

Aroon Göstergesi nedir?

Aroon Göstergesi, Arron Yukarı ve Aroon Aşağı olarak da anılır, bir aralık sınırıdır. Kullanıcının belirlediği bir zaman aralığında, kaç tane düşüş veya yükseliş dönemi geçtiğini ölçmek için tasarlanmıştır.

Volatilite nedir?

Volatilite, finansal piyasalarda bir ünün fiyatının belirli bir zaman içerisinde yaşadığı oynaklıktır. Genellikle standart sapma ile ölçülmektedir. Belirsizliğin arttığı dönemlerde volatilite yüksek olur.

Market Cap nedir?

Market Cap (Market Capitalisation), Bir şirketin hisse sayısının hisse fiyatıyla çarpımıdır. Yüksek Market Cap değerine sahip şirketler, piyasada benimsenmiş ve ilgi gören şirketlerdir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.