fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Chainlink teknik analizi: LINK coinde ayılar kontrolde, işte iki önemli destek!

Chainlink teknik analizi: LINK coinde ayılar kontrolde, işte iki önemli destek!

Chainlink teknik analizi: LINK coinde ayılar kontrolde, işte iki önemli destek!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Chainlink (LINK coin) fiyatı ayıların kontrolüne girmiş gibi görünüyor. LINK/USD paritesinde iki önemli destek seviyesi mevcut. İşte, kısa vadede LINK fiyatını bekleyenler ve kritik seviyeler.

Chainlink teknik analizi: LINK coinde ayılar kontrolde

24 saatlik Chainlink teknik analizi düşüş eğilimi gösteriyor. Boğalar ve ayılar, LINK coin fiyat tablosunun gösterdiği gibi, sürekli artış ve düşüşlerle birbirine denk şekilde mücadele ediyorlar.Hafta içerisinde yaşanan düşüş, yükseliş trendlerinin bir düzeltmesiydi. Ancak bugünün raporu ayılar lehine. Bolinger orta hattı 28,35 dolar üzerinde.Bununla birlikte, RSI seviyesi 41,12 seviyesinde .İlgili: Chainlink nedir? LINK coin nedir?
Chainlink teknik analiz LINK coin yorum
LINK/USD teknik göstergeler grafiği. Kaynak: TradingView
İlgili: Chainlink LINK coin haber günden ve gelişmeler

LINK/USD paritesinde ayılar önde

Saatlik şamdan formatında LINK coin fiyat grafiğine göre kırmızı şamdanlar resme hakim görünüyor. Mevcut Chainlink fiyatı 28,25 dolar ve bu daha da düşebilir.  En son Chainlink teknik analiz yorumlarına göre kripto para birimi şu anda 26.22 dolarda güçlü bir dirençle karşı karşıya. Hareketli ortalama, fiyat trendinin yönünü gösteren önemli bir göstergedir. Kapanış fiyatlarındaki yükseliş ve düşüş trendlerini belirtmek için kullanılır.Hareketli ortalama, düşüş eğilimi modelini benimsedi, bu da Chainlink’in muhtemelen daha da düşeceğini gösteriyor. RSI göstergesi ayrıca, boğaların geri dönüş yapma girişimleri olmasına rağmen, ayıların hala piyasa momentumunu kontrol ettiğini gösteriyor.Günlük grafiğe göre en son Chainlink teknik analizi mevcut piyasa trendinin devam edeceğini gösteriyor. Ayılar şu anda ticaret faaliyetlerine hakim durumda ve büyük bir yükseliş patlaması olana kadar posizyonlarını koruyabilirler.26.799 Doların altında bir düşüş kırılması, boğaların ciddi bir müdahalesi gelmedikçe, daha fazla düşüşe yol açabilir.
Chainlink teknik analiz
LINK/USD 4 Saat grafiği. Kaynak: Tradingview

LINK coin fiyat yorumları

Bolinger bantları ayılar lehine volatiliteli durumda. Üst Bollinger bandı 31,42, alt bant ise 29,92 dolarda. RSI göstergesi 41,12 seviyesinde LINK coin daha fazla düşerse, önce 26,22 dolar ardından 18,20 dolar seviyelerinde destekle karşılaşabilir.İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025Kaynak

Canlı Chainlink grafiği – LINK dolar ve Türk Lirası

MACD Göstergesi Nedir?

MACD göstergesi trend takipçisi olan ve fiyatların iki farklı hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren bir momentum indikatörüdür.

Chaikin Money Flow Göstergesi nedir?

Chaikin Money Flow Göstergesi belirli bir zaman aralığında yaşanan para akışını ölçen bir göstergedir. Mark Chaikin tarafından geliştirilen gösterge, varlıklar üzerindeki alım ve ya satım baskısını ölçer.

Aroon Göstergesi nedir?

Aroon Göstergesi, Arron Yukarı ve Aroon Aşağı olarak da anılır, bir aralık sınırıdır. Kullanıcının belirlediği bir zaman aralığında, kaç tane düşüş veya yükseliş dönemi geçtiğini ölçmek için tasarlanmıştır.

Volatilite nedir?

Volatilite, finansal piyasalarda bir ünün fiyatının belirli bir zaman içerisinde yaşadığı oynaklıktır. Genellikle standart sapma ile ölçülmektedir. Belirsizliğin arttığı dönemlerde volatilite yüksek olur.

Market Cap nedir?

Market Cap (Market Capitalisation), Bir şirketin hisse sayısının hisse fiyatıyla çarpımıdır. Yüksek Market Cap değerine sahip şirketler, piyasada benimsenmiş ve ilgi gören şirketlerdir.
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.