BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriChainlink Haberleri
  3. Chainlink teknik analizi: LINK fiyatı destek ve direnç seviyeleri
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Chainlink teknik analizi: LINK fiyatı destek ve direnç seviyeleri

Chainlink teknik analizi: LINK fiyatı destek ve direnç seviyeleri
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Chainlink LINK coin, yüksek ivmeyle düşüşte. LINK 6.24 dolar desteğini kırar mı? 

Chainlink teknik analizi, LINK coin fiyatı ne olur?

Market Cap değerine göre 22. en büyük kripto para birimi olan Chainlink (LINK),  son 24 saatin ilk yüzdeki en çok değer kaybeden coinlerinden biri. LINK coin günü %19.64 oranında düşüşle geçirirken coin fiyatı, 6,50 dolara kadar düştü.  LINK  yazı anında 6,61 dolardan işlem görüyor. .
LINK coin teknik analiz
LINK/USD Kaynak: TradingView
LINK/USD grafiği düşüş göstermeye devam ediyor. LINK coin son 7 ayda piyasa değerinin %82.7’sini kaybetti. LINK coin düşen kama formasyonun dibinde görünüyor.  LINK son olarak, 6.24 dolara kadar düşmüş ancak alıcıların müdahalesi ile buradan toparlanmıştı. Ancak haftasonu piyasayı saran düşüş trendi ile LINK coin tekrar destek bölgelerini test eder hale geldi.  LINI coin için ilk olarak 6,50 ve ardından 6,24 dolar desteklerinden söz edebiliriz. Bu bölgelerin altında ise en önemli destek 5 dolar bölgesinde gibi görünüyor.  Yukarı yönlü bir hareketin olmasında ise, 7. 5 dolar ve 9.8 dolar dirençleri olacaktır.  LINK grafiğinde  50 günlük EMA önemi bir direnç oluştururken, 20 günlük EMA ise destek olarak çalışabilir. 
  Canlı LINK fiyatı: $ 6.93 İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025 İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Canlı Chainlink grafiği – LINK dolar ve Türk Lirası

MACD Göstergesi Nedir?

MACD göstergesi trend takipçisi olan ve fiyatların iki farklı hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren bir momentum indikatörüdür.

Chaikin Money Flow Göstergesi nedir?

Chaikin Money Flow Göstergesi belirli bir zaman aralığında yaşanan para akışını ölçen bir göstergedir. Mark Chaikin tarafından geliştirilen gösterge, varlıklar üzerindeki alım ve ya satım baskısını ölçer.

Aroon Göstergesi nedir?

Aroon Göstergesi, Arron Yukarı ve Aroon Aşağı olarak da anılır, bir aralık sınırıdır. Kullanıcının belirlediği bir zaman aralığında, kaç tane düşüş veya yükseliş dönemi geçtiğini ölçmek için tasarlanmıştır.

Volatilite nedir?

Volatilite, finansal piyasalarda bir ünün fiyatının belirli bir zaman içerisinde yaşadığı oynaklıktır. Genellikle standart sapma ile ölçülmektedir. Belirsizliğin arttığı dönemlerde volatilite yüksek olur.

Market Cap nedir?

Market Cap (Market Capitalisation), Bir şirketin hisse sayısının hisse fiyatıyla çarpımıdır. Yüksek Market Cap değerine sahip şirketler, piyasada benimsenmiş ve ilgi gören şirketlerdir.
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Total
0