1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Catherine Wood’un ARK Investmen’ı Bitcoin’e “dipten daldı”

Catherine Wood’un ARK Investmen’ı Bitcoin’e “dipten daldı”

Catherine Wood’un ARK Investmen’ı Bitcoin’e “dipten daldı”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Catherine (Cathie) Wood’un CEO ve CIO’luğunu yaptığı yatırım şirketi ARK Investment M. LLC, dün önemli bir Bitcoin yatırımına imza attı.

Catherine Wood’un ARK Investmen’ı Bitcoin’e “dipten daldı”

Bitcoin’in son 30.000 doların altına düşmesi en ateşli boğalardan bazılarını bile paniğe sürüklerken, Cathie Wood’un ARK Investment Management şirketi düşüşü satın aldı.

Yatırım şirketinin bir kolu olan ARK Next Generation Internet ETF (ARKW), Salı günü Grayscale Bitcoin Trust’ın 1.046.002 hissesini satın aldı.

 

catherine wood Catherine Wood'un ARK Investmen'ı Bitcoin'e "dipten daldı"
ARKW’nin hisse satın alımları. Kaynak 247Wallst.com

 

ARK’ın ARKW fonu toplam 6,6 milyar dolarlık bir büyüklüğe sahip. ARKW, GBTC yanında, Tesla, Square, Facebook ve Snap hisseleri de tutuyor.

Şu anki verilere göre, GBTC hisseleri ARKW’ın elinde tuttuğu, Square ve Tesla’dan sonra üçüncü eh büyük hisse olarak öne çıkıyor.

Bu arada ARK Innovation ETF’nin de ABD’nin en büyük kripto borsası olan Coinbase’in 214.718 hissesini de satın aldığını hatırlatalım.

Dün, boğalar geri dönüş yapmayı başarmadan önce Bitcoin beş ayın en düşük seviyesi olan 28.600 dolara kadar düştü. Lider kripto şu anda 33,900 dolardan işlem görüyor.

 

 

Canlı BTC fiyatı: $ 22,831.12

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.