okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.79%
Bitcoin
69.097,87 USDT
eth
ETH
0.34%
Ethereum
3.740,62 USDT
bch
BCH
-0.53%
Bitcoin Cash
492,21 USDT
xrp
XRP
0.79%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.22%
Litecoin
84,81 USDT
bnb
BNB
0.1%
Binance Coin
600,89 USDT
sol
SOL
-0.32%
Solana
167,15 USDT
avax
AVAX
0.25%
Avalanche
38,11 USDT
ada
ADA
0.13%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.56%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
3.31%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.47%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano ve Solana bombayı patlatmaya mı hazırlanıyor?

İşte Solana (SOL) benzeri bir patlama yapacak altcoin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ve Solana yeni bir hareketin eşğinde.   Topluluk her karar almanın merkezinde yer alıyor ve isterlerse Solana ile işbirliği yapabileceklerini söyledi.

Cardano ve Solana olası bir işbirliğinin arkasında üç amaç 

 

Ağustos ayının sona ermesiyle birlikte, kripto topluluğundaki birçok kişinin piyasanın boğa koşusunun durumu konusunda kafası karışıyor. Bununla birlikte, Cardano [ADA] ve Solana [SOL] beğenileri, son 30 gün içinde en karlı altcoinler arasında yer alarak, şüphelerin yanlış olduğunu kanıtladı.

 

ADA aylık yaklaşık %114 getiri kaydederken, Solana’nın SOL aynı zaman diliminde %174 gibi büyük bir getiri sağladı.

 

Bu rakamlar herkesin dikkatini çekti, Cardano’dan Hoskinson da bu kişilerin arasında. Yakın tarihli bir AMA sırasında, Cardano’nun Kurucusu, Solana hakkında daha fazla şey öğrenmek için “gerçekten meraklı” olduğunu iddia etti. Bu, Hoskinson’ın ekibi “dalgalar yarattığı” için tebrik etmesi üzerine geldi.

 

Yukarıda bahsedilen AMA’da, IOHK CEO’su Solana’nın ekibinin kendisine ulaştığını ve proje hakkında birkaç bağlantı paylaştığını açıkladı.

 

“Solana’nın çok fazla benimsendiğini ve çok fazla konuşulduğunu ve konuşulduğunu fark ettim ve kesinlikle pazarlarda iyi performans gösteriyor. Böyle bir şey olduğunda, her zaman bir adım geri gider ve “ah, tamam, bu adamlar kim?” derim. Ve gerçekten merak ediyorum.”

 

Cardano ve Solana el ele verebilir mi?

 

Şimdi, Cardano topluluğundaki birçok kişi potansiyel bir entegrasyon ve hatta bir işbirliği hakkında gerçekten merak ediyor. Ancak Hoskinson’a göre bu onun yapacağı bir çağrı değil. Topluluk her karar almanın merkezinde yer alıyor ve isterlerse Solana ile işbirliği yapabileceklerini söyledi.

 

Hoskinson ekledi,

 

“Böyle bir şey olsaydı, ekonomik işbirliği alanına bölünmesi gerekirdi. Veya bir mühendislik işbirliği alanı. Ya da bir bilimsel işbirliği alanı.”

 

Solana’nın fiyat hareketinin önümüzdeki birkaç hafta içinde daha da fazla güç toplaması beklenebilir. Bu beklentiler karşılanırsa, yakında daha fazla insan yukarıda belirtilen işbirliği için çağrı yapacak. Böyle bir çağrı, yalnızca Solana’nın tarafındaki kurumsal gelişmeler tarafından teşvik edilecektir.

 

Örneğin, New York merkezli Osprey Funds, yakın zamanda bir Solana Trust için bir başvuruda bulunarak SOL’un etrafındaki yutturmacadan para kazandı. Haziran ayında Grayscale, token ağacına SOL eklemeyi düşündüğünü duyurdu.

Cardano teknik analiz: ADA yeni bir zirve yapar mı?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.