1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Ethereum ve Bitcoin için çılgın fiyat tahmini ve ne zaman gerçekleşeceği!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

İşte Ethereum ve Bitcoin için çılgın fiyat tahmini ve ne zaman gerçekleşeceği!

İşte Ethereum ve Bitcoin için çılgın fiyat tahmini ve ne zaman gerçekleşeceği!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum yeşil bir ay başlangıcı yaptı. Altcoinlerin lideri eski günlerine dönecek mi? İşte heyecanlandıran tahmin ve ne zaman gerçekleşeceği. Detaylar haberimizde.

İşte Ethereum için çılgın fiyat tahmini ve ne zaman gerçekleşeceği!

Altcoinlerin lideri olan Ethereum güne oldukça iyi başladı uzun süreden beri yatay bir seyir izleyen kripto para yönünü yukarı doğru çevirdi. 3,500 doların üzerine çıkan Ether yazının kaleme alındığı anlarda 3,702 dolardan işlem görüyor.

Ethereum için heyecanlandıran tahminlerden bir kripto analisti Raoul Pal’den geldi. Pal Ethereum’un 20,000 doları göreceğini belirtti.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ünlü analist Bankless Youtube kanalında yaptığı açıklamalarda 20,000 dolarlık fiyat tahminine nasıl ulaştığını da açıkladı.

“Fiyat tahminim 20.000 doların üzerinde. Tek yaptığım, ETH tablosunu Bitcoin 2017 tablosuna eşlemek. Mükemmel çalışıyorlar ve size 20.000 dolar veriyor. Bunun için büyük bir bilim yok, ama doğru gibi geliyor.” 

Pal, bu ayın başlarında, ikinci en büyük kripto para biriminin temellerindeki değişikliklerin Ethereum arzını azalttığını ve bunun da Ethereum’u deflasyonist bir varlık haline getirdiğini belirtti.

Raoul Pal, Ethereum’un bu belirlediği hedefe ne zaman ulaşacağını da açıkladı. Pal’e göre altcoinlerin lideri Mart 2022’den önce 20,000 doların üzerine çıkacak.

Bitcoin’e (BTC) ilişkinde değerledirmelerde bulunan Raoul Pal, önde gelen kripto para biriminin de önümüzdeki aylarda meteorik olarak yükselebileceğini söylüyor.

“Bitcoin fiyatını Bitcoin 2013 ile karşılaştırdım. Oldukça benzer görünüyorlar. Günlük çizelgeleri, regresyon analizi ve bunun gibi değikenlere baktım. Genel olarak konuşursak, bence 250.000 ila 400.000 dolar arasında bir yerde görünüyor. Daha uzun vade için konuşursak milyon doları göreceğiz.”

Ünlü analist Bitcoin için büyük ralliyi başlatabilecek büyük katalizörden de bahsetti. Bu katalizör, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafında onaylanması sürekli ertelenen Bitcoin ETF.

Bunu dile getiren sadece Raoul Pal değil. Kripto piyasası tarafından bilinen ve takip edilen anlist Lark Davis, Pal gibi Bitcoin ETF’nin çok önemli bir katalizör olacağını savunuyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.