1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Cardano fiyatının düşüş trendini tersine çevirebileceğinin sinyali

Cardano fiyatının düşüş trendini tersine çevirebileceğinin sinyali

Cardano fiyatının düşüş trendini tersine çevirebileceğinin sinyali
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) fiyatı düşüş trendinden sonra yükselişe geçebilir. Bunun sinyalinin balina hesaplarında yaşanana gelişmeler veriyor. Analistler, ADA coinin kayıplarının telafi ederek yüzde 25 yükselebileceğini öngörüyor.


Zirve yapan balina birikimi ile Cardano (ADA) fiyatında boğa sinyal

Cardano (ADA) fiyatı momentum kazanarak düşüş trendini kırabilir. Analistler bu konuda iyimser görüşler paylaşıyor. Çünkü büyük Cardano yatırımcıları ellerindeki ADA miktarını artırdı. Böylece portföylerindeki ADA miktarı zirve yaptı. Cardano fiyatı da bu gelişme üzerine son birkaç aydaki kayıplarını telafi etmeye başlayabilir.

ADA fiyatı muhtemelen yüzde 25 değer kazanır

Cardano fiyatı istikrarlı bir şekilde yükselerek yüzde 25 değer kazanabilir. Çünkü kripto para borsaları genelinde büyük cüzdan yatırımcıları bu altcoini biriktiriyor.

Balinaların Cardano cüzdanları genişledi. Çünkü DeFi protokolleri daha fazla yatırımcı çekti. Aynı zamanda ADA biriktiren balina sayısı da arttı. Bunların son bir yıldaki bakiyeleri de yüzde 40 büyüdü.

Cardano balinası sayısındaki artış ise bu altcoine olan yatırımcı ilgisine işaret ediyor. Büyük yatırımcılar ADA coin alırken, dolaşımdaki Cardano miktarı da düşüyor. Bu da fiyata pozitif etki yapacak.

İlgili – Cardano fiyat tahmini, ADA coin geleceği beklentiler

Cardano fiyatı ve önündeki dirençler

Cardano fiyatının düşüş trendini tersine çevirebileceğinin sinyali

Yukarıdaki grafik, ADA fiyatının içinde bulunduğu düşen kanalı gösteriyor. Cardano harekete geçerse önündeki önemli engeller 0.87 dolar ve 1 dolarda olacak.

ADA fiyatı zirveden sonra yüzde 75 oranında değer kaybetti. Bundan dolayı da yükselişe geçmek için iyi bir pozisyonda. Benzer bir yükseliş kısa süre önce LUNA coinde görülmüştü. LUNA coin birkaç gün önce yeni ATH kaydetti.

İlgili – Ayı piyasasında yeni ATH yapan coin: Terra LUNA teknik analizi

Analiz şirketi IntoTheBlock’ın verilerine göre, 1 milyon ile 10 milyon arasında coine sahip adreslerde toplam 12 milyar ADA token var. Toplamda ise bu adreslerin değeri 10 milyar dolara ulaşıyor.

Diğer yandan Cardano ağında kilitli toplam değer de son bir yılda 1 milyon dolardan 162 milyon dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı. Toplam kilitli değer de aynı zamanda Cardano’ya olan talepteki artışı gösteriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0