1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dikkat ! Cardano (ADA) için bugün saatler 21:44’ü gösterdiğinde milat olabilir!

Dikkat ! Cardano (ADA) için bugün saatler 21:44’ü gösterdiğinde milat olabilir!

Dikkat ! Cardano (ADA) için bugün saatler 21:44’ü gösterdiğinde milat olabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) için bugün 21.44 HFC etkinliğinden önce yükseltme yapmanın faydası olabilir.

 

Cardano (ADA)  %13’ün üzerinde değer kazandı, kripto analisti ‘5 dolara hazır olabilir’ diyor

 

Cardano (ADA) yükselişte, 11 Eylül Cumartesi günü, Cardano’nun ADA token’ı, son 24 saatlik dönemde yaklaşık %14’lük bir artışla ilk 10 kripto varlık arasında en yüksek yüzdelik kazancı oldu ve bu, yalnızca kripto piyasası değeri tablosundaki üçüncü sıradaki konumunu daha da sağlamlaştırmaya yardımcı oldu. 

 

TradingView tarafından sağlanan verilere göre, şu anda (11 Eylül 19:06 UTC itibarıyla), kripto borsası Kraken’de ADA, son 24 saatlik dönemde %13.71 artışla 2.7488 dolar civarında işlem görüyor. Ve bu yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

 

cardano (ADA)

 

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un %0.33 düştüğü bir günde ADA’nın neden bu kadar iyi performans gösterdiğine gelince, en makul açıklama, Cardano’da Alonzo hard forkunun 12 Eylül’de etkinleştirilmesinin hala birçok yatırımcı ve analist için cazip. “Söylenti al, haberi sat” olayı gibi olması gerekmiyor ve bu tür bir güç gösterisi ADA’nın en iyi günlerinin hala gelecekte olduğunu gösteriyor.

 

Buna inanıyor gibi görünen önde gelen bir kripto analist de, bugün erken saatlerde ADA fiyatının 5 dolara ulaşabileceğini düşündüğünü söyleyen Michaël van de Poppe.

 

 

LunarCRUSH’ın sosyal medya analiz verilerine dayanarak, şu anda Solana en yüksek AltRank puanına sahip:

 

 

Cardano’nun arkasındaki blockchain teknoloji şirketi IOHK’nın Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison, Cardano’nun zengin ve çeşitli ekosisteminin güzel bir resmini çizen aşağıdaki infografiğe dikkat çekti ve önümüzdeki “birkaç ayın” daha fazlasını izlemenin oldukça heyecan verici olması gerektiğini söyledi. ve Cardano destekli bu projelerin daha fazlası ana ağda başlatılıyor olmasının avantajlarından bahsetti.

 

 

Ve son olarak, yarınki Alonzo hard fork birleştirici (HFC) etkinliğine gelince, IOHK dün (10 Eylül) Daedalus cüzdanının 4.3.1 sürümünün mevcut olduğunu ve kullanıcıları bu sürüme “12 Eylül Pazar günü saat 21:44 UTC’deki HFC etkinliğinden önce” yükseltme yapmaları konusunda uyardı.

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: